Wtorkowy Przegląd Prasy

HP, Dell i Toshiba będą wycofywać z rynku wadliwe baterie do laptopów... Ważne instytucje Koszalina połączone światłowodami... Porzućmy Plan Informatyzacji Państwa... Nowa jakość polszczyzny w Internecie... Każdy komputer to potencjalny agent...

COMPUTERWORLD

Porzućmy Plan Informatyzacji Państwa

Ten dokument w obecnej formie, poprzez przyjęcie fałszywych założeń, proponuje paternalistyczny sposób działania, całkowicie nieadekwatny do sposobu rozwoju współczesnego świata.

http://p1.idg.pl/r/e2d21

RZECZPOSPOLITA

Światłowód w Koszalinie

Do 2011 r. ważniejsze instytucje Koszalina będą ze sobą połączone siecią światłowodową. Pozwoli to na szybszy przesył danych i bezpieczeństwo internetowe.

http://www.rp.pl/artykul/205247,214394_Swiatlowod_w_Koszalinie.html

GAZETA PRAWNA

HP, Dell i Toshiba będą wycofywać z rynku wadliwe baterie do laptopów

HP, Dell i Toshiba wycofają z rynku ok. 100 tys. wyprodukowanych w Japonii baterii Sony do laptopów - wynika z informacji amerykańskiej Komisji ds. Bezpieczeństwa Produktów i Konsumentów.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/93427,hp_dell_i_toshiba_beda_wycofywac_z_rynku_wadliwe_baterie_do_laptopow.html

ŻYCIE WARSZAWY

Nowa jakość polszczyzny w Internecie

Dzięki internetowym sposobom komunikacji, jak czaty, maile i blogi Polacy zaczęli pisać. Internetowa polszczyzna jest "skrzyżowaniem" języka pisanego i mówionego, tworzy też nową jakość.

http://www.zw.com.pl/artykul/3,303010_Nowa_jakosc_polszczyzny_w_internecie.html

POLITYKA

TW Komputer

Każdy komputer to potencjalny agent do zwerbowania - sypnie informacjami o właścicielu, wyzeruje konto bankowe, zepsuje biznes, wrobi w skandal, rozwiedzie z żoną.

http://www.polityka.pl/tw-komputer-serial-fantasy/Lead33,936,271387,18/