Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Wtorkowy Przegląd Prasy

W rok Polacy wysłali prawie 40 mld esemesów... Zerwane światłowody w Wielkopolsce... Sony wraca do gry... 76 proc. mieszkańców Wysp nie wyobraża sobie życia bez Internetu... Rynek IT straci na konkurencyjności?...

COMPUTERWORLD

Niezniszczalna siećKoncepcja utworzenia sieci telekomunikacyjnej odpornej na awarie, zakłócenia i opóźnienia transmisji to projekt, który za kilka lat może znaleźć zastosowania nie tylko wojskowe, ale również cywilne.

http://p1.idg.pl/r/51436

RZECZPOSPOLITA

Dyskomgooglacja się szerzyStres i niepokój wywołane brakiem dostępu do Internetu to klasyczne objawy "dyskomgooglacji", czyli nowej choroby, na którą cierpią Brytyjczycy. Z badań wynika, że 76 proc. mieszkańców Wysp nie wyobraża sobie życia bez Internetu.

http://www.rp.pl/artykul/30,184663_Dyskomgooglacja_sie_szerzy.html

W rok Polacy wysłali prawie 40 mld esemesówRosną wydatki Polaków na większość usług oferowanych na rynku telekomunikacyjnym. Wyjątkiem jest telefonia stacjonarna.

http://www.rp.pl/artykul/19417,184886_W_rok_Polacy_wyslali_prawie_40_mld_esemesow.html

Fuzja gigantów IT warta 600 mln złWkrótce zostanie sfinalizowane połączenie Asseco Poland z ABG. Zdominowany przez jednego gracza polski rynek IT może stracić na konkurencyjności - obawia się IDC Polska.

http://www.rp.pl/artykul/67344,184884_Fuzja_gigantow_IT_warta_600_mln_zl.html

GAZETA WYBORCZA

Przeczytaj, a dowiesz się, czy nie jesteś wykluczonyWykluczenie społeczne to bieda, choroba i alkohol. Ale też brak dostępu do Internetu.

http://wyborcza.pl/1,75478,5650158,Przeczytaj__a_dowiesz_sie__czy_nie_jestes_wykluczony.html

Sony: Popełniliśmy błędy, ale wracamy do gryW ciągu trzech lat 90 proc. naszych produktów ma się łączyć z internetem i komunikować bez kabli. W erze cyfrowej nic innego nie ma szans - mówi "Gazecie" Howard Stringer, który trzy lata temu został pierwszym w wieloletniej historii Sony szefem spoza Japonii.

http://wyborcza.pl/1,82244,5650441,Sony__Popelnilismy_bledy__ale_wracamy_do_gry.html

GAZETA.PL

Po awarii północna część Wielkopolski bez InternetuPółnocna część Wielkopolski nie ma dostępu do internetu po tym, gdy w poniedziałek po południu doszło do zerwania światłowodu. Według przedstawicieli Telekomunikacji Polskiej awaria zostanie usunięta do wieczora.

http://gospodarka.gazeta.pl/IT/1,88732,5649425,Po_awarii_polnocna_czesc_Wielkopolski_bez_internetu.html