Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Wtorkowy Przegląd Prasy

Będzie więcej kontroli internautów korzystających z pirackich serwerów... Inwestorzy finansowi skupują telekomy... Pierwszy nośnik holograficzny na rynku... Łukaszenka blokuje Internet... Będziemy telefonować bez prefiksu... Szych odwołany ze stanowiska prezesa Telefonii Dialog... W stolicy jest już ponad 100 hot spotów...

COMPUTERWORLD

Na stażu u gigantaPrezentujemy krótki przegląd sześciu programów stażowych oferowanych przez jedne z największych firm w branży IT: Google, HP, IBM, Microsoft, Red Hat i Sun Microsystems.

http://p1.idg.pl/r/3960c

RZECZPOSPOLITA

Policja przejrzy Internet i skontroluje bazaryBędzie więcej kontroli handlarzy podróbkami, nielegalnymi płytami z muzyką, filmami i grami, a także internautów korzystających z pirackich serwerów.

http://rp.pl/artykul/127014.html

GAZETA PRAWNA

Inwestorzy finansowi skupują telekomyKupno przez fundusze Novator i Tellerton 23,4 proc. pakietu udziałów P4 było piątą co do wielkości transakcją fuzji i przejęć ogłoszoną w Europie w I kwartale.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/15618,inwestorzy_finansowi_skupuja_telekomy.html

GAZETA WYBORCZA

Łukaszenka blokuje InternetHakerzy zablokowali dostęp do najpopularniejszych na Białorusi niezależnych stron internetowych: Karty-97, Radia Swaboda i Białoruskiego Partyzanta.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,75477,5163864.html

GAZETA.PL

Pożegnanie z zeremWkrótce będziemy telefonować bez prefiksu "0". Minister infrastruktury podpisał rozporządzenie w tej sprawie.

http://gospodarka.gazeta.pl/IT/1,69805,5164640.html

PULS BIZNESU

Szych odwołany ze stanowiska prezesa Telefonii DialogSławomir Szych został odwołany ze stanowiska prezesa Telefonii Dialog, dowiedział się Puls Biznesu. Stanowisko wiceprezesa stracił także Grzegorz Mach.

http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=6b344943-3f02-414b-b528-913a6d556ba2

ŻYCIE WARSZAWY

Internet przy kawie i pod gołym niebemW stolicy jest już ponad 100 hot spotów, czyli miejsc, gdzie bezpłatnie lub za niewielką opłatą można skorzystać z bezprzewodowego Internetu. A będzie ich jeszcze więcej.

http://www.zw.com.pl/artykul/244639.html

DZIENNIK

Pierwszy nośnik holograficzny na rynkuPo trzech latach obietnic InPhase Technologies dostarczyło na rynek Gobelin. Tapestry, czyli z angielskiego gobelin, to 12-centymetrowy dysk z plastiku ukryty w obudowie w kształcie dyskietki.

http://www.dziennik.pl/hitech/article163733/Pierwszy_nosnik_holograficzny_na_rynku.html