Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Wtorkowy Przegląd Prasy

Kto będzie nadzorował rynek telekomów w Unii... Debiut cyfrowej telewizji mobilnej może się opóźnić... Muzyka w komórce zagra bez ograniczeń... Ożywienie na rynku zewnętrznej obsługi IT... Będzie konsolidacja na polskim rynku komórkowym... E-spam w ryzach?...

COMPUTERWORLD

Biurokracja jest wszędzieO biznesowych zasadach zarządzania w administracji zmierzających do eliminacji biurokracji i tejże w międzynarodowych korporacjach.

http://p1.idg.pl/r/a03d4

RZECZPOSPOLITA

Ożywienie na rynku zewnętrznej obsługi ITBiznes docenił informatyczny outsourcing. Za cztery lata wartość rynku powinna sięgnąć 2,5 mld zł.

http://rp.pl/artykul/111352.html

Kto będzie nadzorował rynek telekomów w UniiBruksela proponuje wspólny urząd. Rządy państw członkowskich - w tym Polski - są sceptyczne.

http://rp.pl/artykul/111350.html

GAZETA PRAWNA

Będzie konsolidacja na polskim rynku komórkowymW II kwartale Era zacznie komercyjnie oferować szerokopasmowy stacjonarny dostęp do internetu. Tegoroczne inwestycje operatora w poprawę jakości infrastruktury i zasięgu sieci będą wyższe niż w rekordowym 2007 roku.

http://p1.idg.pl/r/d0deb

Przebudzenie z komórkowych snówAkcje NFI Midas, wehikułu inwestycyjnego Romana Karkosika, są dziś z grubsza warte sześć razy mniej niż na początku października 2007 r., gdy spółka ogłaszała swe komórkowe plany.

http://p1.idg.pl/r/55fc1

Debiut cyfrowej telewizji mobilnej może się opóźnićWśród firm i organizacji zainteresowanych uruchomieniem w Polsce cyfrowej telewizji mobilnej w mniejszości są ci, którzy chcą rozwiązywać problemy związane z szybkim wdrożeniem DVB-H.

http://p1.idg.pl/r/35b5e

GAZETA WYBORCZA

E-spam w ryzach?Stan Nowy Jork pracuje nad przepisami, które ograniczą firmom internetowym możliwość śledzenia internautów w sieci.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,82244,5052072.html

Nie będzie rewolucji w przydzielaniu koncesji na telewizjęMam wątpliwości, czy powoływanie prezesa UKE przez Sejm nie stanie się elementem przetargów politycznych - mówi w rozmowie z "Gazetą" Anna Streżyńska, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,82244,5052074.html

GAZETA.PL

Muzyka w komórce zagra bez ograniczeńNokia i Apple szykują się do nowego rozdania w e-muzyce. Chcą sprzedawać komórki i odtwarzacze od razu z dostępem do milionów piosenek.

http://gospodarka.gazeta.pl/IT/1,69805,5048347.html