Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Wtorkowy Przegląd Prasy

Action zaskoczy przejęciem... Telewizja komórkowa wystartuje w 2008 r.?... eBay.pl uruchomił serwis do handlu autami...Polacy coraz częściej biorą pożyczki przez Internet... Microsoft tnie ceny Xboksa 360... Jak zawrzeć umowę o wdrożenie systemu IT...

COMPUTERWORLD

Mniej wirusów na smartphonyŚrednio na jednego wirusa przeznaczonego na platformy mobilne przypada ponad 10 tys wirusów zagrażających komputerom pracującym pod kontrolą systemu Windows. W ciągu dwóch ostatnich lat wykryto tylko 95 złośliwych programów na telefony komórkowe. Statystycznie pojawia się coraz mniej tego rodzaju programów.

http://p1.idg.pl/r/40631

RZECZPOSPOLITA

Systemy informatyczne w firmie trzeba wprowadzać ostrożnieKiedy firmie informatycznej zlecamy wdrożenie systemu IT, zawieramy z nią umowę. Nieuważne sporządzenie takiego dokumentu może narazić nas na straty.

http://rp.pl/artykul/108201.html

UKE: start telewizji komórkowej w 2008 r.Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE) spodziewa się, że w tym roku pojawią się pierwsze komercyjne oferty telewizji mobilnej.

http://rp.pl/artykul/108042.html

GAZETA PRAWNA

Po pożyczkę do internetu zamiast do bankuPolacy pożyczyli już ponad 1 mln zł w działających od niedawna internetowych serwisach z pożyczkami. Po Kokos.pl i Finansowo.pl do końca marca ruszy trzeci serwis - Monetto.pl.

Serwisy za skojarzenie pożyczkodawcy z pożyczkobiorcą pobierają zwykle ok. 1 proc. prowizji od kwoty wskazanej w umowie.

http://p1.idg.pl/r/cdd48

Przez eBay.pl można już kupować samochodyW 2007 roku zakupy w sieci zrobiło 5 mln Polaków, o 1 mln więcej niż w 2006 roku. Coraz więcej wydajemy też na auta i dlatego eBay.pl uruchomił serwis do handlu autami.

http://p1.idg.pl/r/efe6c

GAZETA WYBORCZA

Sony wraca do formy, Microsoft atakuje cenąChoć falstart konsoli PlayStation 3 odbił się japońskiemu koncernowi mocną czkawką, analitycy przekonują, że powrót legendarnej marki na fotel lidera to tylko kwestia czasu. Microsoft nie czeka - tnie ceny Xboksa 360.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,82244,5032706.html

PULS BIZNESU

Action zaskoczy przejęciemSpółka zapowiada dużą akwizycję, która może zaskoczyć rynek. Nadal myśli też o mniej spektakularnych zakupach.

http://bonnierbusinesspolska.pb.pl/Issue.aspx?id=9680fdc0-3c2d-4756-8f58-0905b20e99d9&date=2008-03-18

(dostęp płatny)