Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Wtorkowy Przegląd Prasy

Czy pozycja Anny Streżyńskiej jako szefa UKE jest zagrożona?.. SMS-y za granicą będą tańsze... Większość z nas ma telefon w TP SA, ale wyżej oceniamy Dialog i Netię... Telefonie: dodatkowe usługi coraz ważniejsze... Cyfrowe Centrum Serwisowe zarobi na ekspansji... Yahoo: Microsoft daje za mało... Pingwin w banku... Klientów Pekao przejętych z Banku BPH czeka kolejne zamieszanie...

Cyfrowe Centrum Serwisowe zarobi na ekspansji

Podwojenia przychodów, do ponad 400 mln zł, spodziewa się w tym roku warszawskie Cyfrowe Centrum Serwisowe. Jest jedną z największych w naszym regionie firm zajmujących się naprawami sprzętu telekomunikacyjnego.

http://www.rp.pl/artykul/91763.html

COMPUTERWORLD

Rozpoczął się Mobile World Congress 2008 Targi te są uznawane za najważniejsze wydarzenie medialne związane z technologiami mobilnymi. Rozpoczęte właśnie w Barcelonie mają być okazją do zaprezentowania kolejnych urządzeń i systemów bezprzewodowych wykorzystujących rozwiązania opracowane przez firmy, takie jak Apple, czy Google. Targi potrwają do czwartku (14 lutego).

http://p1.idg.pl/r/4dcb5

GAZETA WYBORCZA

Atak na regulatora?Czy pozycja Anny Streżyńskiej jako szefa UKE jest zagrożona? Takie obawy budzą ostatnie działania rządu.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,82244,4919532.html

SMS-y za granicą będą tańszeJeśli operatorzy komórkowi nie obniżą opłat za wysyłanie SMS-ów lub innych danych za granicą, zrobi to za nich Unia Europejska - zagroziła w poniedziałek unijna komisarz ds. społeczeństwa informacyjnego.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,75248,4919528.html

Rozmawiamy, ale tanioWiększość z nas ma telefon w TP SA, ale wyżej oceniamy Dialog i Netię. W wyborze ofert kierujemy się ceną i chcemy, by przenoszenie numeru było bezpłatne. Takie wyniki przynosi sondaż przeprowadzony dla Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,82244,4919531.html

Yahoo: Microsoft daje za małoYahoo! oficjalnie odrzuciło ofertę Microsoftu, który chciał przejąć tę firmę za 44,6 mld dol. Rada nadzorcza Yahoo! uznała, że to za tanio.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,82244,4919523.html

GAZETA BANKOWA

Pingwin w bankuInstytucje finansowe coraz odważniej implementują oprogramowanie Open Source. To odczuwalne dla każdej organizacji obniżenie kosztów. Ale również problemy...

http://www.gazetabankowa.pl/pl/dokumenty/technologie

GAZETA PRAWNA

2 marca Pekao zablokuje karty kredytowe byłym klientom Banku BPHKlientów Pekao przejętych z Banku BPH czeka kolejne zamieszanie. Po wymianie kart debetowych przyszedł czas na zmianę haseł i loginów do bankowości internetowej oraz kart kredytowych.

http://p1.idg.pl/r/9fde4

Telefonie: dodatkowe usługi coraz ważniejszeBranża telefonii komórkowej będzie rosnąć wolniej, a świat może dotknąć spowolnienie gospodarcze. Dlatego firmy szukają nowych pomysłów na zwiększenie przychodów.

http://p1.idg.pl/r/29bf0