Wtorkowy Przegląd Prasy

Czy pozycja Anny Streżyńskiej jako szefa UKE jest zagrożona?.. SMS-y za granicą będą tańsze... Większość z nas ma telefon w TP SA, ale wyżej oceniamy Dialog i Netię... Telefonie: dodatkowe usługi coraz ważniejsze... Cyfrowe Centrum Serwisowe zarobi na ekspansji... Yahoo: Microsoft daje za mało... Pingwin w banku... Klientów Pekao przejętych z Banku BPH czeka kolejne zamieszanie...

Cyfrowe Centrum Serwisowe zarobi na ekspansji

Podwojenia przychodów, do ponad 400 mln zł, spodziewa się w tym roku warszawskie Cyfrowe Centrum Serwisowe. Jest jedną z największych w naszym regionie firm zajmujących się naprawami sprzętu telekomunikacyjnego.

http://www.rp.pl/artykul/91763.html

COMPUTERWORLD

Rozpoczął się Mobile World Congress 2008

Targi te są uznawane za najważniejsze wydarzenie medialne związane z technologiami mobilnymi. Rozpoczęte właśnie w Barcelonie mają być okazją do zaprezentowania kolejnych urządzeń i systemów bezprzewodowych wykorzystujących rozwiązania opracowane przez firmy, takie jak Apple, czy Google. Targi potrwają do czwartku (14 lutego).

http://p1.idg.pl/r/4dcb5

GAZETA WYBORCZA

Atak na regulatora?

Czy pozycja Anny Streżyńskiej jako szefa UKE jest zagrożona? Takie obawy budzą ostatnie działania rządu.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,82244,4919532.html

SMS-y za granicą będą tańsze

Jeśli operatorzy komórkowi nie obniżą opłat za wysyłanie SMS-ów lub innych danych za granicą, zrobi to za nich Unia Europejska - zagroziła w poniedziałek unijna komisarz ds. społeczeństwa informacyjnego.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,75248,4919528.html

Rozmawiamy, ale tanio

Większość z nas ma telefon w TP SA, ale wyżej oceniamy Dialog i Netię. W wyborze ofert kierujemy się ceną i chcemy, by przenoszenie numeru było bezpłatne. Takie wyniki przynosi sondaż przeprowadzony dla Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,82244,4919531.html

Yahoo: Microsoft daje za mało

Yahoo! oficjalnie odrzuciło ofertę Microsoftu, który chciał przejąć tę firmę za 44,6 mld dol. Rada nadzorcza Yahoo! uznała, że to za tanio.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,82244,4919523.html

GAZETA BANKOWA

Pingwin w banku

Instytucje finansowe coraz odważniej implementują oprogramowanie Open Source. To odczuwalne dla każdej organizacji obniżenie kosztów. Ale również problemy...

http://www.gazetabankowa.pl/pl/dokumenty/technologie

GAZETA PRAWNA

2 marca Pekao zablokuje karty kredytowe byłym klientom Banku BPH

Klientów Pekao przejętych z Banku BPH czeka kolejne zamieszanie. Po wymianie kart debetowych przyszedł czas na zmianę haseł i loginów do bankowości internetowej oraz kart kredytowych.

http://p1.idg.pl/r/9fde4

Telefonie: dodatkowe usługi coraz ważniejsze

Branża telefonii komórkowej będzie rosnąć wolniej, a świat może dotknąć spowolnienie gospodarcze. Dlatego firmy szukają nowych pomysłów na zwiększenie przychodów.

http://p1.idg.pl/r/29bf0