Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Wtorkowy Przegląd Prasy

Paczką usług w TP S.A... Krauze przerwał urlop, ale pozostanie za granicą... Policja zatrzymała oszustów z aukcji internetowych... ABG Spin otrzyma do 20 mln zł za usługi IT dla ARiMR... TP obniżyła ceny połączeń do sieci komórkowych... Kto przejmie pałeczkę po DVD...

RZECZPOSPOLITA

Paczką usług w TP S.A.Dzięki łączonej sprzedaży usług operatorzy mogą zarobić więcej. Alternatywne firmy telekomunikacyjne chwytają się tego sposobu w ostrej walce o rynek z TP S.A.

http://rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070904/ekonomia/ekonomia_a_11.html

Im większa zależność od szefa, tym większa przecenaW poniedziałek, gdy rosły indeksy WIG i WIG20, newralgiczne firmy Krauzego wyraźnie traciły na wartości. Największa przecena dotknęła firm, na które Krauze ma najistotniejszy wpływ. Petrolinvest stracił na wartości prawie 10 proc., Prokom ponad 4, a Bioton prawie 2,5. Na minusie dzień kończyły także Asseco i Pol-Aqua.

http://rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070904/ekonomia/ekonomia_a_15.html

GAZETA PRAWNA

TP: niższe ceny połączeń do trzech sieci komórkowychTP obniżyła ceny połączeń do sieci komórkowych Plus, Orange i Era.

http://www.gazetaprawna.pl/?action=showNews&dok=2041.218.0.39.6.2.0.1.htm

GAZETA.PL

Kto przejmie pałeczkę po DVDNa berlińskich targach IFA zarówno obóz Blu-ray, jak i HD DVD przekonywały, że to ich technologia wygra wyścig o spadek po DVD. Dziś faworyta trudno wskazać, wiadomo jedno: wyścig zbyt szybko się nie zakończy.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4457207.html

Krauze przerwał urlop, ale pozostanie za granicąRyszard Krauze przerwał urlop ale pozostanie za granicą, gdzie będzie negocjował z kontrahentami, by przyspieszyć realizację planów mających przyczynić się do zwiększenia wartości i potencjału spółek - informuje Prokom Investments.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4457372.html

Policja zatrzymała oszustów z aukcji internetowychCo najmniej pięćdziesiąt osób zostało oszukanych przez oszustów, oferujących sprzedaż na aukcjach internetowych m.in. motocykli i telefonów komórkowych po atrakcyjnych cenach. Chodziło o przedmioty, które w rzeczywistości nie istniały. Policja zatrzymała dwie osoby zamieszane w ten proceder.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33407,4455963.html

Niemieckie MSW chce kontrolować komputery osób podejrzanychNiemiecki minister spraw wewnętrznych Wolfgang Schaeuble (CDU) chce rozszerzyć uprawnienia policji o możliwość niejawnej kontroli zawartości twardych dysków komputerów należących do osób podejrzanych o popełnienie lub planowanie przestępstwa.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33407,4455350.html

GAZETA BANKOWA

Łowienie naiwnychPhishing po polsku jest groźniejszy, bo jest bardziej zrozumiały, a przez to staje się wiarygodniejszy od ataku "prośby" w języku obcym.

http://www.gazetabankowa.pl/pl/dokumenty/technologie

PULS BIZNESU

ABG Spin otrzyma do 20 mln zł za usługi IT dla ARiMRABG Spin zawarła umowę z Hewlett Packard Polska na świadczenie usług modyfikacji systemów informatycznych oraz usług integracji z systemami wdrożonymi w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, podała spółka w komunikacie w poniedziałek.

http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=4f74fa54-29fd-44ed-96c8-7f197833729a