Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Wtorkowy Przegląd Prasy

Netia wprowadza nową ofertę pakietową... Prezes Streżyńska znowu nielegalna?... Multimediom i TP SA nie jest po drodze... II półrocze będzie lepsze dla spółek informatycznych... Nowy portal Fly.pl zmobilizował turystycznych konkurentów... Agora chce potroić przychody z internetu w trzy lata... Tygodnik Powszechny w "Second Life"...

RZECZPOSPOLITA

Multimediom i TP SA nie jest po drodzePołączenie z TP mogłoby mieć sens, stwierdził w wywiadzie dla "Parkietu" Andrzej Rogowski, szef Multimedia Polska. Prezes trzeciej co do wielkości sieci kablowej w Polsce (ok. 600 tys. abonentów) zastrzegł jednocześnie, że pomiędzy spółkami nie toczą się żadne rozmowy. Analitycy wątpią, by w ogóle kiedykolwiek do nich doszło.

http://rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070821/ekonomia/ekonomia_a_14.html

GAZETA PRAWNA

II półrocze będzie lepsze dla spółek informatycznychWzrost gospodarczy i coraz większe inwestycje spowodowały, że w I półroczu rosły zamówienia w branży IT. Nie wszystkie giełdowe spółki potrafiły przełożyć to na dobre wyniki. W II półroczu ma być jednak lepiej.

http://www.gazetaprawna.pl/?action=showNews&dok=2031.81.0.39.7.2.0.1.htm

Nowy portal Fly.pl zmobilizował turystycznych konkurentówNiemiecka spółka Comvel uruchomiła w Polsce nowy portal turystyczny Fly.pl. Nowy gracz szykuje się do mocnego wejścia w zimowym sezonie.

http://www.gazetaprawna.pl/?action=showNews&dok=2031.81.0.39.6.2.0.1.htm

Agora: potroimy przychody z internetu w trzy lataPortal Gazeta.pl zamierza w ciągu trzech lat potroić przychody i wskoczyć na trzecie miejsce na rynku portali - mówi GP szef pionu internet Agory.

http://www.gazetaprawna.pl/?action=showNews&dok=2031.81.0.39.5.2.0.1.htm

GAZETA.PL

Prezes Streżyńska znowu nielegalna?Prezes UKE został powołany niezgodnie z prawem - uznał w poniedziałek po raz drugi Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Jednak wcześniej legalności nie zakwestionował m.in. Sąd Najwyższy.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4404150.html

PULS BIZNESU

Netia wprowadza nową ofertę pakietowąNetia wprowadziła w poniedziałek nową ofertę pakietową "surfuj i rozmawiaj" zarówno dla klientów korzystających z sieci Netii, jak i Telekomunikacji Polskiej SA. Przedstawiciele spółki deklarują, że ich oferta może być nawet o 1 tys. zł tańsza (w przypadku umowy na 3 lata) od propozycji TP SA.

http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=8f7504fc-50db-4c9c-a0de-2d10f7706818

NFI Midas: ACC ma umowę dystrybucyjną z Hutchison 3GSpółka kontrolowana przez NFI Midas podpisała z brytyjskim Hutchison 3G umowę o dystrybucji. Oznacza to możliwość uruchomienia sprzedaży połączeń komórkowych bezpośrednio klientowi lub też poprzez pośrednika.

http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=0e5aab2e-463a-4c17-8e03-f8fd9f46caf2

Tygodnik Powszechny w "Second Life"Tygodnik Powszechny, jak wiele innych firm i instytucji na świecie, postanowił otworzyć swoją siedzibę w Second Life - wirtualnym świecie popularnej gry - poinformowała w poniedziałek PAP Agnieszka Kościuszko z działu promocji pisma.

http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=89b578e1-1a89-465f-8117-0834bafa1025

GAZETA BANKOWA

CyberzarządzaniePrawa wolnego rynku są bezwzględne. O sukcesie firmy decyduje klient, a więc o jego względy zabiegają wszyscy handlowcy. Skuteczni będą tylko wtedy, gdy cała firma będzie działała sprawnie.

http://www.gazetabankowa.pl/pl/dokumenty/technologie