Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Wtorkowy Przegląd Prasy

Do końca lipca najtańszy internet jest w Netii... 5 zawodów z przyszłością w IT... Straż unieważniła przetarg na IT... Wynalazcy do fabryk... Polsat inwestuje w HD... UKE rozpatruje wniosek TP o dopłatę... Tańsze Playstation 3... Nowy serwis Interii będzie konkurencją dla wypożyczalni DVD... iPhone także dla Polaków... E-przestępstwa - zysk większy niż z narkotyków...

RZECZPOSPOLITA

Wynalazcy do fabrykPolskiej gospodarce nie udało się stworzyć skutecznego systemu wprowadzania nowoczesnych technologii. Rząd chce to zmienić, a pomóc mają mu w tym unijne fundusze. Ponad 8,2 mld euro Bruksela obiecuje dać na poprawienie innowacyjności polskich firm. Pierwsze pieniądze do spółek powinny trafić jeszcze w tym roku.

http://rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070710/ekonomia/ekonomia_a_2.html

Polsat inwestuje w HDTelewizja Polsat wystartuje 12 października z pierwszym kanałem nadawanym w wysokiej rozdzielczości - Polsatem Sport HD, a po nim, też jesienią, chce uruchomić kolejny

http://rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070710/ekonomia/ekonomia_a_21.html

Tańsze Playstation 3Jeszcze trzy dni temu przedstawiciele Sony Entertainment zapewniali, że nie zamierzają obniżać cen konsoli do gier PlayStation 3. Dzisiaj poinformowali, że ich ceny spadną w USA z 600 do 500 dol.

http://rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070710/ekonomia/ekonomia_a_23.html

COMPUTERWORLD

5 zawodów z przyszłościąSzukasz nowych wyzwań? Oto pięć nowych zawodów informatycznych, do których należy przyszłość.

http://p1.idg.pl/r/c931f

GAZETA PRAWNA

Do końca lipca najtańszy internet jest w Netii Szybki wzrost liczby łączy szerokopasmowych nie zachęca operatorów do radykalnych obniżek cen Większe spadki cen przyniesie uwolnienie pętli lokalnej, ale najpierw wzrośnie prędkość łączy Szybki internet jest w co czwartym mieszkaniu w Polsce - to znacznie mniej niż w Europie...

http://www.gazetaprawna.pl/?action=showNews&dok=2002.81.0.39.4.1.0.1.htm

Nowy serwis Interii będzie konkurencją dla wypożyczalni DVDW ciągu miesiąca portal Interia.pl wprowadzi na rynek Platformę Dystrybucji Treści Multimedialnych Fulmido.

http://www.gazetaprawna.pl/?action=showNews&dok=2002.81.0.39.6.3.0.1.htm

GAZETA.PL

iPhone także dla Polaków Amerykańskie szaleństwo na punkcie iPhone'a udzieliło się również naszym rodakom. Ponad stu z nich już go kupiło, kilkuset kolejnych czeka w kolejce na przesyłki ze Stanów.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4302128.html

UKE rozpatruje wniosek TP o dopłatę Regulator rynku telekomunikacyjnego rozpoczął postępowanie mające na celu weryfikację kosztów ponoszonych przez Telekomunikację Polską jako operatora zobowiązanego do świadczenia tzw. usługi powszechnej.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4302103.html

GAZETA BANKOWA

Zysk większy niż z narkotykówOplatająca glob sieć internetowa nie tylko ułatwia kontakty i przyspiesza transakcje, ale też naraża na niebezpieczeństwo.

http://www.gazetabankowa.pl/pl/dokumenty/technologie

PULS BIZNESU

Netia kusi darmochąNetia ruszyła do natarcia w sieci. Do końca roku chce mieć 200 tys. użytkowników szerokopasmowego internetu. Pomoże w tym promocja, w której przez rok użytkownik otrzyma internet za darmo.

http://bonnierbusinesspolska.pb.pl/Issue.aspx?id=287f3403-4158-4755-aece-5976a67e340b&date=2007-07-10

Straż unieważniła przetarg na ITStraż Graniczna (SG) unieważniła jeden z trzech wielkich przetargów informatycznych - na zakup sprzętu teleinformatycznego (w tym urządzeń sieciowych i telefonów).

http://bonnierbusinesspolska.pb.pl/Issue.aspx?id=eaec5fce-a12f-4383-bcf6-cb414798fbe8&date=2007-07-10 (dostęp płatny)