Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Wtorkowy Przegląd Prasy

Nieporadna informatyzacja lokalna... Uwaga na cyberterroryzm... Ze stacjonarnego na komórkę nawet 20 proc. taniej... Sygnity podpisało z NFZ umowę wartą 15,67 mln zł brutto...

RZECZPOSPOLITA

Nieporadna informatyzacja lokalnaSamorządy słabo wykorzystują unijne pieniądze na Internet, gorzej niż na inne przedsięwzięcia. To źle wróży, bo teraz będą miały kilkakrotnie więcej środków do wydania.

http://rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070703/ekonomia/ekonomia_a_14.html

Uwaga na cyberterroryzmRozmowa z Dr Agnieszką Bógdał-Brzezińską, specjalistką ds. bezpieczeństwa informacyjnego.

http://rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070703/ekonomia/ekonomia_a_24.html

Z promocją taniej?Ceny dostępu do sieci z roku na rok spadają. Operatorzy kuszą klientów atrakcyjnymi ofertami, które często zawierają niekorzystne dla nich klauzule.

http://rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070703/ekonomia/ekonomia_a_27.html

Zbiorowy sukcesApple sprzedał już w USA ponad 200 tys. iPhone'ów. Firma tradycyjnie strzeże tajemnic wnętrza swojego produktu, tymczasem entuzjaści elektroniki rozkładają telefony na części i wywołują falę spekulacji na temat poddostawców amerykańskiego giganta.

http://rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070703/ekonomia/ekonomia_a_29.html

GAZETA PRAWNA

TP domaga się dopłaty od innych operatorówTelekomunikacja Polska po raz pierwszy występuje do innych operatorów o zapisaną w prawie dopłatę do kosztów świadczenia usługi powszechnej.

http://www.gazetaprawna.pl/?action=showNews&dok=1997.81.0.39.5.3.0.1.htm

GAZETA.PL

Ze stacjonarnego na komórkę nawet 20 proc. taniejTaniej z telefonu stacjonarnego TP SA na komórki. I to nawet o 20 proc.! W poniedziałek regulator rynku wydał decyzję o obniżeniu stawek za te połączenia.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,69805,4283392.html

PULS BIZNESU

Sygnity podpisało z NFZ umowę wartą 15,67 mln zł bruttoSpółka informatyczna Sygnity podpisała z Narodowym Funduszem Zdrowia umowę na usługę konserwacji Systemu Informatycznego Wspomagania Działalności NFZ. Wartość umowy to 15,677 mln zł brutto, podała spółka w komunikacie.

http://www.pb.pl/News.aspx?id=daac2b1c-e1ee-4f6a-9452-e402629b3eac

(dostęp płatny)