Wtorkowy Przegląd Cyfrowy

Banki będą sprawdzać kredytobiorców na Facebooku... Kto płaci najwięcej Google za reklamy... Internauci sięgają po prasę drukowaną... Netia oferuje Internet za złotówkę przez 3 lub 6 miesięcy... Domena JaroslawKaczynski.pl ponownie do kupienia na Allegro... Facebook umożliwia zdalne wylogowanie... Sarkozy ofiarą "Google bombing"... Cybersportowe rozgrywki już w październiku...

GAZETA PRAWNA

Masz kredyt? Bank cię sprawdzi na FacebookuKlienci banków, uważajcie, co piszecie w portalach społecznościowych. O sobie i swojej rodzinie. Banki sprawdzają prawdomówność swoich klientów, szukając informacji na Naszej Klasie i Facebooku.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/448200,masz_kredyt_bank_cie_sprawdzi_na_facebooku.html

WYBORCZA.BIZ

AT&T z iPhone'm, BP z plamą ropy - kto najwięcej płaci GoogleW czerwcu na reklamy w wyszukiwarce Google najwięcej, bo ponad 8 mln dol., wydał AT&T, promując nowego iPhone'a - wynika z raportu, do którego dotarł branżowy tygodnik "Advertising Age". Swój budżet raptownie zwiększył BP - z kilkudziesięciu tysięcy do 3,5 mln dol.

http://wyborcza.pl/1,75248,8343575,AT_T_z_iPhone_m__BP_z_plama_ropy___kto_najwiecej_placi.html

Sarkozy ofiarą "Google bombing"Prezydent Nicolas Sarkozy stał się ofiarą spamowania wyszukiwarek internetowych. Jego strona na portalu społecznościowym Facebook pojawia się po wpisaniu do wyszukiwarki francuskiego tłumaczenia słowa "dupek".

http://wyborcza.pl/1,75248,8342322,Sarkozy_ofiara__Google_bombing_.html

ANTYWEB

Domena JaroslawKaczynski.pl ponownie do kupienia na Allegro!Domena JaroslawKaczynski.pl już raz była w czerwcu tego roku sprzedana na Allegro ale właściciel podobno odstąpił w końcu od sprzedaży.

http://antyweb.pl/domena-jaroslawkaczynski-pl-ponownie-do-kupienia-na-allegro/

Dziennik Internautów

Netia: internet za złotówkę przez 3 lub 6 mies.Internet za 1 zł lub internet i telefon za 2 zł przez kilka miesięcy to element kolejnej "hipnotyzującej" promocji Netii. Efektywna cena łącza 4 Mbps wynosi w tej ofercie 43,79 zł brutto miesięcznie.

http://di.com.pl/news/33555,0,Netia_internet_za_zlotowke_przez_3_lub_6_mies.html

Cybersportowe rozgrywki już w październikuTegoroczne finały Cyberareny 36i6 zostaną podzielone na dwie duże imprezy LAN-owe, podczas których gracze z całego kraju zmierzą się ze sobą w wirtualnej walce o tytuły mistrzowskie, a także atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe.

http://di.com.pl/news/33557,0,Cybersportowe_rozgrywki_juz_w_pazdzierniku.html

wirtualnemedia

Facebook umożliwia zdalne wylogowanieFacebook wprowadza nowe zabezpieczenie, które umożliwi zdalne wylogowanie się z serwisu.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/facebook-umozliwia-zdalne-wylogowanie

Media2.pl

Internauci sięgają po prasę drukowanąPonad 3/4 Internautów wciąż czyta papierowe gazety. Co ciekawe, największym zainteresowaniem cieszą się wśród nich miesięczniki. W Polsce czytuje je 40 proc. osób korzystających z sieci - wynika z badania przeprowadzonego przez instytut badawczy ARC Rynek i Opinia na Epanel.pl.

http://media2.pl/media/68444-internauci-siegaja-po-prase-drukowana.html