Wtorkowy Przegląd Cyfrowy

Banki będą sprawdzać kredytobiorców na Facebooku... Kto płaci najwięcej Google za reklamy... Internauci sięgają po prasę drukowaną... Netia oferuje Internet za złotówkę przez 3 lub 6 miesięcy... Domena JaroslawKaczynski.pl ponownie do kupienia na Allegro... Facebook umożliwia zdalne wylogowanie... Sarkozy ofiarą "Google bombing"... Cybersportowe rozgrywki już w październiku...

GAZETA PRAWNA

Masz kredyt? Bank cię sprawdzi na Facebooku

Klienci banków, uważajcie, co piszecie w portalach społecznościowych. O sobie i swojej rodzinie. Banki sprawdzają prawdomówność swoich klientów, szukając informacji na Naszej Klasie i Facebooku.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/448200,masz_kredyt_bank_cie_sprawdzi_na_facebooku.html

WYBORCZA.BIZ

AT&T z iPhone'm, BP z plamą ropy - kto najwięcej płaci Google

W czerwcu na reklamy w wyszukiwarce Google najwięcej, bo ponad 8 mln dol., wydał AT&T, promując nowego iPhone'a - wynika z raportu, do którego dotarł branżowy tygodnik "Advertising Age". Swój budżet raptownie zwiększył BP - z kilkudziesięciu tysięcy do 3,5 mln dol.

http://wyborcza.pl/1,75248,8343575,AT_T_z_iPhone_m__BP_z_plama_ropy___kto_najwiecej_placi.html

Sarkozy ofiarą "Google bombing"

Prezydent Nicolas Sarkozy stał się ofiarą spamowania wyszukiwarek internetowych. Jego strona na portalu społecznościowym Facebook pojawia się po wpisaniu do wyszukiwarki francuskiego tłumaczenia słowa "dupek".

http://wyborcza.pl/1,75248,8342322,Sarkozy_ofiara__Google_bombing_.html

ANTYWEB

Domena JaroslawKaczynski.pl ponownie do kupienia na Allegro!

Domena JaroslawKaczynski.pl już raz była w czerwcu tego roku sprzedana na Allegro ale właściciel podobno odstąpił w końcu od sprzedaży.

http://antyweb.pl/domena-jaroslawkaczynski-pl-ponownie-do-kupienia-na-allegro/

Dziennik Internautów

Netia: internet za złotówkę przez 3 lub 6 mies.

Internet za 1 zł lub internet i telefon za 2 zł przez kilka miesięcy to element kolejnej "hipnotyzującej" promocji Netii. Efektywna cena łącza 4 Mbps wynosi w tej ofercie 43,79 zł brutto miesięcznie.

http://di.com.pl/news/33555,0,Netia_internet_za_zlotowke_przez_3_lub_6_mies.html

Cybersportowe rozgrywki już w październiku

Tegoroczne finały Cyberareny 36i6 zostaną podzielone na dwie duże imprezy LAN-owe, podczas których gracze z całego kraju zmierzą się ze sobą w wirtualnej walce o tytuły mistrzowskie, a także atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe.

http://di.com.pl/news/33557,0,Cybersportowe_rozgrywki_juz_w_pazdzierniku.html

wirtualnemedia

Facebook umożliwia zdalne wylogowanie

Facebook wprowadza nowe zabezpieczenie, które umożliwi zdalne wylogowanie się z serwisu.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/facebook-umozliwia-zdalne-wylogowanie

Media2.pl

Internauci sięgają po prasę drukowaną

Ponad 3/4 Internautów wciąż czyta papierowe gazety. Co ciekawe, największym zainteresowaniem cieszą się wśród nich miesięczniki. W Polsce czytuje je 40 proc. osób korzystających z sieci - wynika z badania przeprowadzonego przez instytut badawczy ARC Rynek i Opinia na Epanel.pl.

http://media2.pl/media/68444-internauci-siegaja-po-prase-drukowana.html