Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Współpraca AdAction i Zedge

Firma AdAction rozpoczęła współpracę z serwisem Zedge, dostawcą darmowego contentu mobilnego. Partnerstwo zwiększy zasięg mobilnej sieci reklamowej mobiAds, rozwijanej przez AdAction.

W ramach nawiązanej współpracy firma AdAction sprzedawać będzie powierzchnię reklamową na serwisie mobilnym m.zedge.net, reklamy pełnoekranowe przed grami i aplikacjami pobieranymi z tego serwisu oraz reklamy na stronie WWW. Oferta dostępna będzie w ramach tworzonej przez AdAction mobilnej sieci reklamowej mobiAds.

Zedge to jeden z największych globalnych dostawców darmowego contentu mobilnego skupiający również społeczność, która ma możliwość dodawania własnych aplikacji. Specjalizuje się w dostarczaniu darmowych multimediów (dzwonki, tapety, gry oraz programy) na telefony komórkowe i urządzenia przenośne. Jak podano w komunikacie, ze strony www.zedge.net każdego miesiąca korzysta około 10 milionów użytkowników, a liczba pobrań przekracza 100 milionów.

Adam Semik, dyrektor sprzedaży w AdAction zapowiada, że trwają rozmowy mające na celu zawarcie kolejnych strategicznych dla firmy partnerstw.

Sieć reklamy mobilnejhttp://www.mobiads.pl to projekt uruchomiony przez AdAction pod koniec ubiegłego roku. Sieć, która wg zapewnień właścicieli dociera do ponad dwóch milionów unikalnych użytkowników komórek, specjalizuje się w sprzedaży reklam w przestrzeni mobilnej, w serwisach WAP oraz w grach i aplikacjach na telefony komórkowe i urządzenia przenośne.

Źródło: http://adaction.dlaprasy.pl