Wirtualny ankieter

Z początkiem września rozpoczęła działalność platforma badania opinii publicznej i rynku Opinie.pl. Serwis umożliwia przeprowadzanie badań on-line za pomocą internetowych narzędzi pomiarowych takich jak kwestionariusze poprzez pop-up i wep-page oraz indywidualne wywiady internetowe poprzez pop-up.

Opinie.pl ( www.opinie.pl ) zajmuje się głównie badaniami i pomiarami konsumenckimi takimi jak pomiar satysfakcji, analiza preferencji oraz testami produktów i ich opakowań. Badania takie przeprowadzane są za pośrednictwem firmowych stron WWW.

W ofercie Opinie.pl znajdują się dwie podstawowe formy współpracy z klientami:

-badanie dedykowane, obsługiwane merytorycznie i informatycznie przez Opinie.pl

-samodzielne prowadzenie badań za pomocą zintegrowanej interaktywnej usługi e-Quick.

e-Quick pozwala samemu stworzyć kwestionariusz internetowy wraz ze skalowaniem, monitoruje przebieg badania, przeprowadza analizę statystyczną oraz generuje raport z wynikami badania. Zlecający badanie uzupełnienia tylko kod HTML własnego serwisu WWW o fragment kodu wygenerowanego przez e-Quick.

Platforma Opinie.pl prowadzona jest przez specjalnie w tym celu utworzony dział e-Badań HOGA.PL, który opracowuje merytoryczne i informatyczne rozwiązania stosowane w badaniach.