Wirtualne Targi Pracy na Pracuj.pl

Od 13 do 17 października na stronie internetowej www.targi.pracuj.pl trwały będą VIII Wirtualne Targi Pracy Pracuj.pl. Zainteresowane osoby będą miały możliwość porozmawiania z przedstawicielami firm na czatach i forach.

Wirtualne Targi Pracy Pracuj.pl to prezentacje 114 pracodawców z całej Polski zebranych w 20 pokojach branżowych, do których dostęp ma każdy użytkownik Internetu.

Oferowane podczas WTP Pracuj.pl miejsca pracy skierowane są zarówno do specjalistów i menedżerów, jak i absolwentów oraz studentów. Na kandydatów czekać będą prezentacje, porady dotyczące rekrutacji, wypowiedzi pracowników, filmy pokazujące specyfikę pracy i działalność wybranych firm oraz czaty z pracodawcami.

Organizatorem targów jest Grupa Pracuj, właściciel portalu Pracuj.pl. Jednym ze sponsorów jak i firm prezentujących swoją ofertę rekrutacyjną na targach będzie nowopowstały Alior Bank.

Należy zauważyć, że targi cieszą się coraz większą popularnością wśród pracodawców - dla porównania, odbywająca się w 2003 r. II edycja targów zgromadziła tylko 19 wystawców.

Wirtualne Targi Pracy na Pracuj.pl