Wirtualna Polska o stypendiach

Wirtualna Polska współpracuje z Fundacją Moje Stypendium i Fundacją Orange. Dzięki temu serwisy edukacyjne WP wzbogaciły się o witrynę o stypendiach i konkursach - MojeStypendium.pl

MojeStypendium.pl to serwis o stypendiach i konkursach skierowany do uczniów i studentów, a także doktorantów, naukowców, artystów, sportowców -wszystkich zainteresowanych możliwościami dofinansowania edukacji.

"MojeStypendium.pl to nie tylko pierwsze, ale jednocześnie jedyne tak bogate internetowe źródło wiedzy na temat możliwości dofinansowania edukacji. Nawiązując współpracę z Fundacją Moje Stypendium i Fundacją Orange przebudowaliśmy serwis pod kątem ergonomii, sprawiając, że jest on jeszcze bardziej przyjazny użytkownikom" - mówi Przemysław Piech, kierownik projektów internetowych Wirtualnej Polski.

Wirtualna Polska o stypendiach

"Co ważne, nowa wersja serwisu została przebudowana z myślą o większym zaangażowaniu użytkowników w jej powstawanie. Uruchomiliśmy np. dziennik stypendysty, powiązany z serwisem blogowym Wirtualnej Polski, bloog.pl" - mówi Przemysław Piech. - "Dzięki temu młodzież, która bierze udział w różnego typu programach stypendialnych, jak choćby Erasmus, może dzielić się swoimi przeżyciami, opiniami, wrażeniami z innymi. Dziennik stypendysty to doskonałe miejsce także dla użytkowników, którzy są zainteresowani udziałem w jakimś konkursie lub stypendium - mogą poznać specyfikę i warunki oferty niejako "od środka", okiem uczestników. To cenne źródło wiedzy, bo oparte na doświadczeniach rówieśników."

Serwis w obecnej formie umożliwia również wymianę opinii oraz zadawanie pytań - także ekspertom - na forum.