Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Wirtualna Polska o stypendiach

Wirtualna Polska współpracuje z Fundacją Moje Stypendium i Fundacją Orange. Dzięki temu serwisy edukacyjne WP wzbogaciły się o witrynę o stypendiach i konkursach - MojeStypendium.pl

MojeStypendium.pl to serwis o stypendiach i konkursach skierowany do uczniów i studentów, a także doktorantów, naukowców, artystów, sportowców -wszystkich zainteresowanych możliwościami dofinansowania edukacji.

"MojeStypendium.pl to nie tylko pierwsze, ale jednocześnie jedyne tak bogate internetowe źródło wiedzy na temat możliwości dofinansowania edukacji. Nawiązując współpracę z Fundacją Moje Stypendium i Fundacją Orange przebudowaliśmy serwis pod kątem ergonomii, sprawiając, że jest on jeszcze bardziej przyjazny użytkownikom" - mówi Przemysław Piech, kierownik projektów internetowych Wirtualnej Polski.

Wirtualna Polska o stypendiach

"Co ważne, nowa wersja serwisu została przebudowana z myślą o większym zaangażowaniu użytkowników w jej powstawanie. Uruchomiliśmy np. dziennik stypendysty, powiązany z serwisem blogowym Wirtualnej Polski, bloog.pl" - mówi Przemysław Piech. - "Dzięki temu młodzież, która bierze udział w różnego typu programach stypendialnych, jak choćby Erasmus, może dzielić się swoimi przeżyciami, opiniami, wrażeniami z innymi. Dziennik stypendysty to doskonałe miejsce także dla użytkowników, którzy są zainteresowani udziałem w jakimś konkursie lub stypendium - mogą poznać specyfikę i warunki oferty niejako "od środka", okiem uczestników. To cenne źródło wiedzy, bo oparte na doświadczeniach rówieśników."

Serwis w obecnej formie umożliwia również wymianę opinii oraz zadawanie pytań - także ekspertom - na forum.