Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Wi-Fi na boisku

Firma Toshiba zamierza uruchomić bezprzewodowe punkty dostępu do Internetu w 72 klubach piłkarskich w Wielkiej Brytanii. Pierwszy, testowy hot spot pojawi się w Reading.

Już wkrótce brytyjscy fani piłki nożnej i dziennikarze sportowi będą mogli skorzystać z Internetu podczas oglądania meczu. Dostęp będzie bezpłatny. Najszybciej z Wi-Fi korzystać będą mogli mieszkańcy Reading.

Kluby sportowe są kolejnymi po lotniskach, hotelach i barach miejscami, w których pojawią się punkty dostępowe. Firma Toshiba już wcześniej zaangażowana była w tworzenie tego typu miejsc. Przypomnijmy, że przy jej współpracy powstały hot spoty w barach McDonald’s w Stanach Zjednoczonych.

Punkty dostępu do Internetu w klubach piłkarskich mają dać możliwość dziennikarzom do przesyłania szybkich relacji i zdjęć z przebiegu rozgrywek sportowych.