Weź udział w badaniu i odbierz pakiet świątecznych grafik - promocja świąteczna w e-sklepie

Specjaliści z GetResponse uruchomili kolejny projekt edukacyjno-badawczy adresowany do właścicieli sklepów internetowych. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań związanych z promocją świąteczną, aby odebrać pakiet darmowych grafik świątecznych.

Weź udział w badaniu i odbierz pakiet świątecznych grafik - promocja świąteczna w e-sklepie

ekomersy2

Informacja: GetResponse

GetResponse, dostawca usług email marketingowych planuje zbadać strategie i narzędzia które wykorzystują właściciele sklepów internetowych w promocjach świątecznych.

Badanie zostanie przeprowadzone za pomocą ankiety internetowej zawierającej 11 zamkniętych pytań.

Każdy kto weźmie udział w badaniu otrzyma pakiet kilkunastu oryginalnych grafik świątecznych, które zostały przygotowane specjalnie na tę okazję przez zespół grafików z GetResponse.

Uzyskane wyniki zostaną przeanalizowane i przedstawione w postaci raportu, który zostanie przesłany do mediów oraz liderów opinii.

Raport kompendium wiedzy na temat najskuteczniejszych elementów marketingowych i strategii promocyjnej dla kampanii świątecznej. Właściciele e-sklepów będą mogli wykorzystać je w najbliższej kampanii z okazji Bożego Narodzenia lub kolejnych kampaniach świątecznych.

Badanie “Promocja świąteczna w e-sklepie” można znaleźć na stronie http://app.getresponse.com/survey.html?survey_id=19700

Partnerami badania są: Ekomercyjnie.pl, Internat Standard, Shoplo.com oraz Fundacja Polak 2.0