Weltbild.pl dołącza do platformy SaveUp

Dostępna na platformy iOS oraz Android aplikacja SaveUp pozwala sprawdzić ceny książek w różnych sklepach. Żeby znaleźć interesującą nas książkę wystarczy sfotografować telefonem jej okładkę. Do grona wydawców prezentujących swoją ofertę w SaveUp dołączył Weltbild.pl.

Osoba zainteresowana ksiażką może zrobić zdjęcie książki komórką na półce w sklepie, ale także sfotografować ilustrację przy recenzji w gazecie, billboard reklamowy, a nawet ekranu komputera. Aplikacja SaveUp w kilka sekund rozpozna tytuł i wyświetli go wraz z listą ofert w sklepach internetowych. Za pomocą aplikacji można kupić daną pozycję w wybranym sklepie lub wysłać link e-mailem.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej obecności w aplikacji SaveUp - mówi Paweł Wojciechowski, dyrektor sklepu internetowego Weltbild.pl - Dzięki temu, nie tylko wychodzimy naprzeciw coraz większej grupie użytkowników smartfonów, ale przede wszystkim pokazujemy, jak dobra jest nasza oferta. Teraz wszyscy tropiciele okazji - na przykład podczas wizyty w dowolnej księgarni w Polsce - mogą jednym zdjęciem sprawdzić, dlaczego warto zdecydować się na zakup akurat w naszym sklepie internetowym. Żeby ułatwić im tę decyzję, wszystkie zamówienia z SaveUp są zwolnione z opłaty za wysyłkę.

Aplikacja SaveUp została stworzona przez firmę iTraff, zwycięzcę konkursu start-up’ów i właściciela autorskiej technologii rozpoznawania zdjęć. SaveUp można pobrać bezpłatnie z AppStore dla telefonów z systemem iOS i z Android Market dla wszystkich telefonów z systemem Android (m.in. HTC Desire, Samsung Galaxy i wiele innych).