Wejściówki na Internet 2k10 dla kreatywnych (konkurs)

Już dziś startuje konkurs, w którym do wygrania są 3 zaproszenia na konferencję Internet 2k10. Zwycięskie prace zostaną także opublikowane na łamach InternetStandard.pl.

Wejściówki na Internet 2k10 dla kreatywnych (konkurs)
Internet 2k10 to coroczna konferencja organizowana przez InternetStandard.pl. Jej misją jest propagowanie wiedzy na temat najlepszych praktyk i strategii ebiznesowych realizowanych w Polsce i na świecie.

Ważnym elementem jest podsumowanie rynku, wyników spółek, badań internetu oraz pokazanie najnowszych trendów. W programie przewidziano m.in. wręczenie nagród Człowieka Roku i Firmy Roku Internet Standard oraz premierę Raportu Internet2k10, a w nim ranking polskich firm internetowych.

Konferencja skierowana jest do grupy prezesów, dyrektorów zarządzających, menedżerów spółek oraz dyrektorów działów zajmujących się internetem.

KONKURS

W tym roku Internet 2k10 odbędzie się w dniach 14-15 czerwca 2010 r. Dla trzech osób przewidzieliśmy darmowe wejściówki, ale żeby je zdobyć, należy wykazać się kreatywnością.

Pytanie konkursowe: Jak według Ciebie będzie wyglądał internet za 10 lat?

Prace prosimy nadsyłać na adres mailto:[email protected] . Zwycięskie prace zostaną nagrodzone wejściówkami na Konferencję Internet 2k10 oraz publikacją w serwisie InternetStandard. Prace nie mogą przekraczać 3 000 znaków i mogą dotyczyć dowolnego aspektu działania internetu jako medium za 10 lat.

Forma literacka pracy - dowolna! :)

Termin podsyłania prac mija 19 maja o godzinie 15:00. - UWAGA! - ze względu na zmianę daty konferencji przesuwamy termin do 9 czerwca.

================================================

Konferencja Internet 2k10 odbędzie się w dniach 24-25 maja 2010 r. w Businessman Institute (Warszawa)

W programie przewidziano m.in. wręczenie nagród Człowieka Roku i Firmy Roku Internet Standard oraz premierę Raportu Internet2k10, a w nim ranking polskich firm internetowych.

Więcej o konferencji:

http://www.internetstandard.pl/konferencje/internet2k10/

Więcej o raporcie:

http://www.internetstandard.pl/konferencje/internet2k10/raport2K10.html