Wejściówki na Internet 2k10 dla kreatywnych (konkurs)

Już dziś startuje konkurs, w którym do wygrania są 3 zaproszenia na konferencję Internet 2k10. Zwycięskie prace zostaną także opublikowane na łamach InternetStandard.pl.

Internet 2k10 to coroczna konferencja organizowana przez InternetStandard.pl. Jej misją jest propagowanie wiedzy na temat najlepszych praktyk i strategii ebiznesowych realizowanych w Polsce i na świecie.

Ważnym elementem jest podsumowanie rynku, wyników spółek, badań internetu oraz pokazanie najnowszych trendów. W programie przewidziano m.in. wręczenie nagród Człowieka Roku i Firmy Roku Internet Standard oraz premierę Raportu Internet2k10, a w nim ranking polskich firm internetowych.

Konferencja skierowana jest do grupy prezesów, dyrektorów zarządzających, menedżerów spółek oraz dyrektorów działów zajmujących się internetem.

KONKURS

W tym roku Internet 2k10 odbędzie się w dniach 14-15 czerwca 2010 r. Dla trzech osób przewidzieliśmy darmowe wejściówki, ale żeby je zdobyć, należy wykazać się kreatywnością.

Pytanie konkursowe: Jak według Ciebie będzie wyglądał internet za 10 lat?

Prace prosimy nadsyłać na adres mailto:konkurs@internetstandard.pl . Zwycięskie prace zostaną nagrodzone wejściówkami na Konferencję Internet 2k10 oraz publikacją w serwisie InternetStandard. Prace nie mogą przekraczać 3 000 znaków i mogą dotyczyć dowolnego aspektu działania internetu jako medium za 10 lat.

Forma literacka pracy - dowolna! :)

Termin podsyłania prac mija 19 maja o godzinie 15:00. - UWAGA! - ze względu na zmianę daty konferencji przesuwamy termin do 9 czerwca.

================================================

Konferencja Internet 2k10 odbędzie się w dniach 24-25 maja 2010 r. w Businessman Institute (Warszawa)

W programie przewidziano m.in. wręczenie nagród Człowieka Roku i Firmy Roku Internet Standard oraz premierę Raportu Internet2k10, a w nim ranking polskich firm internetowych.

Więcej o konferencji:

http://www.internetstandard.pl/konferencje/internet2k10/

Więcej o raporcie:

http://www.internetstandard.pl/konferencje/internet2k10/raport2K10.html