Weekendowe studium Microsoftu

Z początkiem przyszłego roku w sopockiej firmie DC Edukacja rusza studium informatyczne szkolące w zakresie technologii Microsoftu.

Pod tą nazwą kryje się specjalnie przygotowana ścieżka szkoleniowo – egzaminacyjna umożliwiająca uczestnictwo w autoryzowanych kursach odbywających się w... weekendy. „Oferta wydaje się być atrakcyjna zarówno z punktu widzenia osób, które mają problemy z uzyskaniem zgody na szkolenie ze strony swojego pracodawcy, jak i firm, które ze względu na realizowane projekty nie mogą wysłać pracowników na szkolenie w środku tygodnia” – wyjaśnia Dariusz Dobrzyniecki z działu handlowego DC Edukacji.

Program studium obejmuje wykłady i warsztaty przygotowujące do egzaminów na MCSA (Microsoft Certified System Administrator); MCSE (Microsoft Certified System Engeneer) i MCDBA (Microsoft Certified DataBase Administrator). Koszt szkolenia wahają się od 3,5 tys. (za ścieżkę złożoną z samych warsztatów) po 5,2 tys. złotych (za wykłady i warsztaty przygotowujące do egzaminów na MCSA).