Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Według NetTrack liczba internautów (lekko) zmalała

Wśród osób powyżej 15 roku życia tym razem 28,2% zadeklarowało, że korzysta z internetu, w tym codziennie lub prawie codziennie połowa z nich. Wynik najgorszy od lutego br. NetTrack doliczył się 8 mln 380 tysięcy internautów. A prognozy mówią o 10 milionach do końca roku.

Analizując dane ostatniej fali badania NetTrack realizowanego przez SMG/KRC należy pamiętać, że jest to badanie deklaratywne.

Generalnie wszystkie wskaźniki są nieco gorsze od tych, z poprzednich miesięcy. W poprzednim badaniu 28,3% osób zadeklarowało, że korzysta z internetu co najmniej raz w miesiącu, tym razem 28,2%. Codziennie lub prawie codziennie korzystało poprzednio 51,2% internautów, obecnie 50,7%. Na pociechę kilka razy w tygodniu dotychczas korzystało 23,9%, tym razem 24,8% internautów.

Według NetTrack liczba internautów (lekko) zmalała

Jak często badani korzystali z internetu?

Tym razem nieco więcej osób korzystało z internetu w domu. Dotychczas było to 62,5% internautów, obecnie 65,3%. Odrobinę mniej osób wskazało tym razem miejsce pracy - 22,6%. W poprzednim miesiącu było to 23,8% internautów.

Według NetTrack liczba internautów (lekko) zmalała

Jakie strony odwiedzili badani?

Najczęściej wskazywaną marką pozostaje Onet, co nie jest żadnym zaskoczeniem od wielu miesięcy. Wypadł o 0,4% lepiej, uzyskując 73,8% wskazań. Na drugim miejscu Wirtualna Polska - 62%, na trzecim Google - 56,6%. Interia i Gadu-Gadu, które zawsze miały zbliżoną liczbą wskazań, tym razem zamieniły się miejscami. Gadu-Gadu wskoczyło na czwarte miejsce z wynikiem 42,5%, zaś Interia z rezultatem o 0,3% niższym niż w poprzedniej fali badania znalazła się na piątym miejscu.

Według NetTrack liczba internautów (lekko) zmalała

Liczba internautów w Polsce od 2003 roku

Poprzednie wyniki badań.