WebNEWS Biznes w Reporter.pl

Serwis Reporter.pl uruchomił płatny dziennik "WebNEWS Biznes". Zawiera on przegląd wydarzeń biznesowych, dotyczących branży internetowej i telekomunikacyjnej w Polsce i na świecie.

Dziennik rozsyłany jest wyłącznie pocztą elektroniczną i zawiera newsy oraz artykuły pochodzące z kilkudziesięciu serwisów polskich i światowych. Znajdują się w nim także krótkie informacje oraz linki kierujące do informacji z rynku ISP, telekomów, firm internetowych, agencji interaktywnych, nowych mediów, dotcomów, portali.

"WebNEWS Biznes" zawiera również analizy rynku, raporty, badania, statystyki, trendy, opinie ludzi z branży. Sporo miejsca zajmuje marketing sieciowy, reklama oraz e-commerce, prawo internetowe, zarządzanie, nowe technologie i cyberkultura.

Reporter.pl umożliwił bezpłatne testowanie dziennika. Bezpłatna prenumerata obejmuje 5 dni, w czasie których użytkownik otrzyma pełne wydanie "WebNEWS Biznes." Kupno 30-dniowego abonamentu opera się na systemie mikropłatności i polega na wysłaniu sms'a z telefonu komórkowego na specjalnie uruchomiony numer.

Więcej informacji: http://web.reporter.pl/webnews/biznes/