Wazzzup! - serwis plotkarski od Radia Eska

Na rynku pojawił się kolejny konkurent dla takich serwisów jak NoCoTy.pl, Plotek.pl czy najpopularniejszego z nich Pudelek.pl. Nowy serwis plotkarski nazywa się Wazzzup! i uruchomiony został przez Radio Eska.

Szefową projektu Wazzzup.pl jest Elżbieta Dutkiewicz, dyrektor programowa Radia Eska Poznań. Serwis przygotowała i wdrożyła agencja interaktywna Supermedia Interactive. Zarówno Radio Eska jak i Supermedia Interactive należą do Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych S.A.

Wygląda na to, że Radio Eska konsekwentnie stara się w kroczyć ze swoją ofertą do sieci. W 2007 r. stacja uruchomiła Fabrykę Muzy, w której skład wchodzi siedem internetowych kanałów muzycznych, a w sierpniu br. internetowy kanał telewizyjny Eska.tv.

Wazzzup! - serwis plotkarski od Radia Eska

http://www.wazzzup.pl

Obecnie niekwestionowanym liderem wśród serwisów plotkarskich (wg badań Megapanelu PBI/Gemius, czerwiec 2008) jest należący do O2.pl Pudelek.pl (ok.1,7 mln użytkowników). Inne najpopularniejsze serwisy to odpowiednio: NoCoTy.pl (ok. 1,2 mln użytkowników), Plotek.pl (ok. 1 mln użytkowników) oraz Plejada.pl.