Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Ważne spotkanie branży Internet Poland 2011 już za kilka dni

Podczas Internet Poland Conference&Expo poza Forum IAB i galą Mixx-Awards będą miały miejsce również targi prezentujące najnowsze rozwiązania w sektorze interaktywnym. Na ponad 5 tys. metrów kwadratowych zaprezentują się dostawcy usług oraz rozwiązań specjalizujących się w brand advertisingu, e-mail marketingu, aktywnościach social media, mobile marketingu, advergamingu, a także agencje kreatywne i reklamowe oraz domy mediowe. Impreza będzie miała miejsce w Warszawie, w dn. 8-9 listopada. Internet Standard objął Internet Poland 2011 swoim patronatem.

Internet Poland 2011 to wydarzenie, w którym wezmą udział przedstawiciele branży internetowej z kraju i zagranicy. Podczas Internet Poland 2011 odbędą się trzy główne wydarzenia:

Mixx Awards

Koncepcja nagród MIXX ("Marketing and Interactive Excellence") została rozwinięta przez amerykański oddział IAB i funkcjonuje w USA z powodzeniem od 2005 roku. Nagrody MIXX przyznawane są dla twórców najlepszych interaktywnych kampanii reklamowych roku. Profesjonalne jury - eksperci od reklamy, marketingu i internetu oraz marketerzy oceniali wszystkie części kampanii, począwszy od strategii i kreacji, poprzez wybór mediów, po efektywność i ROI. IAB Polska już po raz piąty organizuje konkurs kreatywny MIXX dla najlepszych kampanii reklamowych zrealizowanych w Internecie. Tegoroczna edycja zostanie rozegrana według 13 kategorii.

www.mixx-awards.pl

Forum IAB 2011

To jedyna w kraju konferencja branży internetowej, w której występują światowej sławy panel iści oraz osoby zajmujące kluczowe stanowiska w międzynarodowych korporacjach. Poprzednia edycja Forum uświetniona była takimi nazwiskami jak Seth Godin czy Mike Walsh. W tym roku wystąpi między innymi Rupert Slade oraz gość specjalny, Gary Vaynerchuk.

www.forumiab.pl

Targi Internet Poland

Targi odbywające się w ramach Internet Poland, na których moja okazję zaprezentować się firmy z dziedziny marketingu interaktywnego. Na ponad 5 tysiącach metrów swoje produkty pokażą dostawcy usług oraz rozwiązań specjalizujących się w tematyce brand advertisingu, e-mail marketingu, social media, mobile marketingu, advergamingu, agencje kreatywne/ reklamowe oraz domy mediowe. Między stoiskami zostało zaplanowanych sześć specjalnych stref prezentacyjnych, na których zaprezentują się wszystkie firmy, które zdecydują się na zakup stoiska. W ciągu dwóch dni odbędzie się około 120 prezentacji.

internetpoland.pl