Warsztaty StudyStandard - praktyczna wiedza o reklamie on-line w pigułce

Internet Standard rusza z cyklem szkoleń - StudyStandard, w ramach którego organizowane są warsztaty poświęcone tajnikom skutecznej reklamy w internecie oraz marketingowi w wyszukiwarkach.

Już w drugiej połowie stycznia rusza cykl szkoleń StudyStandard organizowanych przez serwis InternetStandard.pl. Warsztaty poświęcone są prowadzeniu efektywnych działań reklamowych w internecie oraz marketingowi w wyszukiwarkach.

Ponad 3-letnia tradycja branżowych konferencji Internet Standard dostarczyła nam informacji o niezwykłym zapotrzebowaniu na tego typu warsztaty - mówi Agnieszka Świtkowska, wydawca Internet Standard. Osiem godzin intensywnych i praktycznych zajęć z ekspertami, którzy reklamą w sieci zajmują się na co dzień pozwoli uczestnikom zapoznać się z zasadami gwarantującymi sukces reklamowania się w internecie.

Warsztaty StudyStandard - praktyczna wiedza o reklamie on-line w pigułce

Szkolenia StudyStandard prowadzić będą praktycy, eksperci w swych branżach i przedstawiciele wiodących domów mediowych oraz agencji w Polsce.

Już 21 stycznia odbędą się warsztaty poświęcone skutecznemu reklamowaniu się w internecie. Warsztaty mają na celu dostarczenie wiedzy dotyczącej planowania i realizacji kampanii w internecie: od etapu planowania, poprzez wybór najskuteczniejszych form reklamowych, po analizę skuteczności kampanii.

Następne warsztaty "StudyStandard Marketing w wyszukiwarkach" planowane są na 28 stycznia. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą rozpocząć działania promocyjne w wyszukiwarkach internetowych, jak również dla przedstawicieli firm, które już wykorzystują tę formę reklamy i chciałyby ją dodatkowo zoptymalizować.

Tak jak branżowe konferencje Internet Standard wpisały się już na stałe w kalendarz najważniejszych wydarzeń branży internetowej - tak mamy nadzieję, że podobnym zainteresowaniem cieszyć się będą warsztaty StudyStandard - podsumowuje Agnieszka Świtkowska. Dla byłych uczestników naszych konferencji przewidzieliśmy atrakcyjne rabaty.

Szczegóły dotyczące warsztatów StudyStandard:

StudyStandard. Jak skutecznie reklamować się w internecie

StudyStandard. Marketing w wyszukiwarkach