Warszawska MRM Worldwide otwiera dział "Center of Excellence"

Polski oddział MRM Worldwide został uznany za najszybciej rozwijający się zespół grupy w Europie. W związku z tym w ramach agencji utworzono dział "Center of Excellence" czyli centrum dostarczania rozwiązań interaktywnych, realizujące projekty we współpracy z innymi biurami MRM w całej Europie.

Dział, którym zarządza Dino Metaxas, realizuje projekty ze wszystkich obszarów marketingu interaktywnego, w szczególności skupia się na analizie i badaniach potrzeb użytkowników, projektowaniu szablonów architektury informacji oraz projektowaniu i produkcji rozwiązań technologicznych.

- Wiedza i doświadczenie pozwoliły nam stać się europejskim centrum dostarczania rozwiązań dla klientów MRM Worldwide w innych krajach- mówi Dino Metaxas. - Nie bez znaczenia są także niższe niż w innych krajach Unii Europejskiej koszty pracy. Ale trzeba pamiętać, że gdyby nasi specjaliści nie dysponowali odpowiednią wiedzą i doświadczeniem nie powierzono by nam projektów z całej Europy- dodaje Dino Metaxas.

Pracownicy "Center of Excellence" współpracują z grupą McCann Worldgroup i zewnętrznymi centrami koordynacyjnymi w Londynie, Paryżu, Nowym Jorku i Hong Kongu.