Warszawa: UPC oferuje 120 Mb/s w...biurowcu TP na ul. Twardej!

Kilka dni temu firma UPC poszerzyła ofertę dostępu do Internetu o usługę Fiber Power. Co interesujące, z najszybszego łącza dostępowego o przepustowości 120 Mb/s mogą również skorzystać osoby pracujące przy ulicy Twardej 18 w Warszawie. Nie wszyscy wiedzą co znajduje się pod tym adresem? Podpowiadamy, główna siedziba Telekomunikacji Polskiej!

Warszawa: UPC oferuje 120 Mb/s w...biurowcu TP na ul. Twardej!

TP ma możliwość skorzystania z dwóch usług

Usługa UPC Fiber Power oparta jest na standardzie transmisji danych w sieciach kablowych EuroDOCSIS 3.0. Opcje 8 i 25 Mb/s (przepustowość łącza do klienta) są dostępne dla wszystkich użytkowników w zasięgu usługi internetowej UPC. Jeśli chodzi o opcje 50 i 120 Mb/s, oferta obowiązuje w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Gdańsku. Warszawa będzie pierwszym miastem, w którym do końca roku zasięg usługi Fiber Power obejmie całą sieć.

Na stronie UPC dostępne jest interesujące narzędzie (umieszczona po prawej stronie niebieska ramka "Sprawdź dostępność usługi"), za pomocą którego możemy szybko zorientować się, czy jesteśmy w zasięgu usługi Fiber Power. Co interesujące, wpisując w odpowiednie pola adres Warszawa, ul. Twarda 18 uzyskujemy informację, że w tym miejscu można skorzystać z najszybszego łącza o przepustowości 120 Mb/s. Warto przypomnieć, że mieści się tam...główna siedziba Telekomunikacji Polskiej!

Źródło: telekomunikacyjny.blox.pl