Warszawa.Gazeta.pl w nowej odsłonie

Portal Gazeta.pl rozwija serwis lokalny Warszawa.Gazeta.pl. Nowy layout eksponuje informacyjny charakter serwisu, na którym jest teraz więcej materiałów o charakterze newsowym.

Treści na stronie są wzbogacone przez mapy ułatwiające znalezienie informacji m.in. o remontach dróg i zmianach tras komunikacji miejskiej, a także materiały wideo, m.in. z najważniejszych wydarzeń w stolicy, z wypowiedziami ważnych dla życia miasta osób i jego mieszkańców. - "Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, stawiając - obok newsów - na takie działy, jak "Inwestycje", "Komunikacja" czy "Kronika kryminalna" - mówi Tomasz Brzeszczak, szef serwisów lokalnych Gazeta.pl.

Portal Gazeta.pl posiada obecnie dwadzieścia trzy serwisy lokalne w największych miastach Polski, serwisy zagraniczne dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii (Londyn.Gazeta.pl) i w Irlandii (Dublin.Gazeta.pl), a także serwisy społecznościowe Wrocek.pl i Londek.pl.

W tym roku Gazeta.pl uruchomiła także cztery serwisy sublokalne: MojUrsynow.pl, CzasSwiecia.pl, CzasBrodnicy.pl i GazetaElblag.pl.

Warszawa.Gazeta.pl w nowej odsłonie

Warszawa.Gazeta.pl