Warhammer Online - projekt anulowany!

Oczekiwana od kilku lat, zapowiadająca się niezwykle interesująco gra sieciowa, przeznaczona dla tysięcy ludzi korzystających z niej w jednej chwili (massive multiplayer online), nie ujrzy światła dziennego. Warhammer Online nie powstanie - poinformował wczoraj kierujący projektem Robin Dews.

Warhammer Online - projekt anulowany!
"To była trudna i bolesna decyzja" - oświadcza Dews na oficjalnej stronie gry - "Została podjęta po szczegółowej analizie postępów pracy nad projektem oraz kosztów, które towarzyszyłyby przy kontynuowaniu projektu. W konsekwencji, oba studia tworzące Warhammer Online (Games Workshop oraz Climax Development Limited) zgodnie zadecydowały o zakończeniu projektu".

Zaprzestanie prac nad grą jest smutną wiadomością - bajeczne realia Warhammer, szansa na zdobycie twierdzy goblinów, wszystko oprawione w bardzo dobrą szatę graficzną, odchodzi do krainy niespełnionej nadziei...

Warhammer znany jest chyba każdemu amatorowi gier fabularnych - zdobył ogromną rzeszę fanów, głównie ze względu na magiczny świat, który pełen niebezpieczeństw, skarbów oraz przygód.

Więcej informacji:

http://www.warhammeronline.com