Wakacje.pl czekają na inwestora

W minionym roku serwis turystyczny Wakacje.pl sprzedał usługi w wysokości 6,457 mln zł. Oznacza to wzrost o 85% w stosunku do 2002 roku. Jak poinformował nas dyrektor finansowy spółki, wortalem interesuje się gracz amerykański. Serwis Wakacje.pl liczy na pozyskanie dużego inwestora.

Miniony rok serwis zamknął zyskiem netto w wysokości 250 tys. zł, co oznacza 160% wzrost w porównaniu z 2002 rokiem. W ubiegłym roku Wakacje.pl rozwinęły współpracę partnerską z kolejnymi portalami internetowymi. Systemem partnerskim objęto serwisy: Narty.pl, Bankier.pl oraz Trader.pl. W marcu minionego roku wortal rozpoczął sprzedaż biletów lotniczych.

"Generalnie planujemy pędzić do przodu, robić lepiej, szybciej i bardziej przyjaźnie dla klienta" - powiedział Mariusz Panek, dyrektor finansowy Wakacje.pl - "Nie tracimy czasu na szukanie inwestora, przyjdzie sam i oceni nas po tym, jak pracujemy". Wortal liczy na szybkie pozyskanie dużego inwestora. "Od pewnego czasu portalowi bardzo uważnie przygląda się amerykański gracz" - wyjawił Mariusz Panek.