WP: znajdź sobie auto

Wirtualna Polska udostępnia interaktywne narzędzie, dzięki któremu sprawdzić można i porównać dane o kilku tysiącach nowych, dostępnych na rynku samochodów. Usługa powstała na bazie współpracy z serwisem mojeauto.pl.

Pod adresemhttp://konfigurator.moto.wp.pl dostępna jest "autowyszukiwarka", za pomocą której sprawdzić można dokładne dane dotyczące różnych modeli samochodów znajdujących się obecnie w ofercie sprzedażowej na rynku.

Zawierająca kompletny katalog nowych samochodów dostępnych w Polsce "autowyszukiwarka" pozwala na samodzielną analizę oferty sprzedaży - wybór marki, modelu i wersji pojazdu, określenie kolorystyki nadwozia, dobór wyposażenia dodatkowego. System automatycznie przelicza cenę auta (w zależności od wybranych przez użytkownika opcji dodatkowych, jak sportowe zawieszenie, czy skórzana tapicerka), ratę kredytową lub leasingową, koszty ubezpieczenia. Z jej pomocą można wysłać do banku wypełniony on-line wniosek kredytowy, a do najbliższego dealera, pytanie o dostępność danego samochodu. Autowyszukiwarka to także aktualizowana na bieżąco lista pojazdów z pełnym odliczeniem VAT.

Konfigurator umożliwia zapoznanie się z aktualnymi promocjami na nowe pojazdy. Narzędzie jest niezastąpione, gdy chcemy kupić samochód odliczając 100% podatku VAT - mówi Marek Wieliński z WP, Koordynator Serwisu Moto.

Autowyszukiwarka, która powstała przy współpracy z serwisem mojeauto.pl wzbogaca ofertę motoryzacyjnego serwisu moto.wp.pl. Konfigurator samochodów nowych jest, w formie udostępnianej przez nas już od 2000 roku, narzędziem unikalnym. Pozwala na wyszukanie odpowiedniego samochodu i sfinansowanie jego zakupu bez konieczności odwiedzania wielu salonów dealerskich i instytucji finansowych. Te klient odwiedzi już tylko w celu podpisania umowy i odbioru nowego samochodu - podkreśla Michał Kluba, Prezes Zarządu Internet Service S.A., operatora serwisu mojeauto.pl.

Źródło: WP