WP z serwisem o króliczkach, pieskach i pluszaczkach

Milusiaki.pl to kolejny w tym roku projekt Wirtualnej Polski. Tym razem serwis adresowany jest do najmłodszych użytkowników internetu oraz wszystkich lubiących to co "słodkie" i "milusie". Ma być kwintesencją bezpiecznego internetu oferującego treści zabawne, wzruszające i łagodne.

Najnowszy serwis z portfela Wirtualnej Polski adresowany jest do najmłodszych użytkowników internetu. Młodzi internauci w serwisiehttp://Milusiaki.pl spędzić mają bezpiecznie czas w otoczeniu miłych i sympatycznych zwierząt, maskotek, zabawek, przytulanek - w klimacie "słodkim i milusim".

Aby przenieść się w świat "milusiaków" należy wybrać jedną z tematycznych kategorii: Misie, Ptaszki, Króliczki, Kotki, Rybki, Pieski czy Koniki. Oprócz zwierząt młody internauta do wyboru ma inne sekcje takie jak: Bobasy, Pluszaczki, Zabawki.

Zamieszczane w serwisie filmy i zdjęcia pokazują sytuacje zabawne i miłe, a ich tematyka dotyczyć ma przyjaźni, dobroci, z jaką traktowany powinien być świat przyrody i otoczenie najbliższe maluchom. Witryna ma być kwintesencją bezpiecznego internetu ukazując sympatyczne materiały wywołujące wzruszenie i śmiech.

WP z serwisem o króliczkach, pieskach i pluszaczkach

Milusiaki.pl

Mimo iż materiały do serwisu może dodawać każdy internauta (nie jest wymagana rejestracja), twórcy Milusikaków ręczą za jego bezpieczeństwo i gwarantują łagodny charakter treści. W całej witrynie treści są szczególnie uważnie monitorowane. Nie pojawią się w niej elementy drastyczne, okrutne czy kontrowersyjne - zapewnia Artur Serafin, Kierownik Projektów Internetowych WP. Rodzice mogą być pewni, że zrobimy wszystko, by z milusiakami.pl ich pociechy spędzały czas na rozrywce będącej kwintesencją bezpiecznego internetu.

Źródło: WP