Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

WP wprowadza Pakiety WPPremium

Pakiet WPPremium - nowa usługa w ofercie reklamowej WP - to oferta dla klientów, którzy chcą się wyróżnić, stawiając przede wszystkim na jakość reklamy i kontekst, w którym się pojawia.

Wprowadzając pakiety WPPremium jako kluczową przyjęto zasadę, iż będą one emitowane wyłącznie w najbardziej prestiżowych serwisach Wirtualnej Polski: na Stronie Głównej WP, w Wiadomościach WP oraz w Linii Biznes (serwisy Finanse, Banki, Waluty, Giełda, Fundusze, Emerytury, Ubezpieczenia, Podatki, Firma, Menedżer, Kadry)

W serwisach wchodzących w skład pakietu Premium, nie są emitowane reklamy w tanich pakietach zasięgowych, kampanie rozliczane za wynik (CPA, CPL, CPC), a także autopromocje.

" Produkty pakietu WPPremium zapewniają prestiżowe otoczenie kontekstowe. Oferta skierowana jest do klientów, którzy nie chcą zaistnieć z reklamą swoich produktów w sąsiedztwie treści nie do końca kontrolowanych, czy wątpliwej jakości, gdyż z oczywistych względów wpływa to niekorzystnie na wizerunek marki." - podkreśla Arkadiusz Stępkowski, Kierownik Biura Reklamy WP.- "Prowadzenie kampanii, w których nie chodzi o jakość, a wyłącznie o ilość, wydaje się działaniem krótkowzrocznym. Cieszy nas więc, że nie wszyscy reklamodawcy poszukują najtańszych metod dotarcia do potencjalnego klienta."

Reklama w nowych pakietach jest znacząco tańsza niż kupowana bezpośrednio w wymienionych serwisach lub w liniach tematycznych.