WP wprowadza Pakiety WPPremium

Pakiet WPPremium - nowa usługa w ofercie reklamowej WP - to oferta dla klientów, którzy chcą się wyróżnić, stawiając przede wszystkim na jakość reklamy i kontekst, w którym się pojawia.

Wprowadzając pakiety WPPremium jako kluczową przyjęto zasadę, iż będą one emitowane wyłącznie w najbardziej prestiżowych serwisach Wirtualnej Polski: na Stronie Głównej WP, w Wiadomościach WP oraz w Linii Biznes (serwisy Finanse, Banki, Waluty, Giełda, Fundusze, Emerytury, Ubezpieczenia, Podatki, Firma, Menedżer, Kadry)

W serwisach wchodzących w skład pakietu Premium, nie są emitowane reklamy w tanich pakietach zasięgowych, kampanie rozliczane za wynik (CPA, CPL, CPC), a także autopromocje.

" Produkty pakietu WPPremium zapewniają prestiżowe otoczenie kontekstowe. Oferta skierowana jest do klientów, którzy nie chcą zaistnieć z reklamą swoich produktów w sąsiedztwie treści nie do końca kontrolowanych, czy wątpliwej jakości, gdyż z oczywistych względów wpływa to niekorzystnie na wizerunek marki." - podkreśla Arkadiusz Stępkowski, Kierownik Biura Reklamy WP.- "Prowadzenie kampanii, w których nie chodzi o jakość, a wyłącznie o ilość, wydaje się działaniem krótkowzrocznym. Cieszy nas więc, że nie wszyscy reklamodawcy poszukują najtańszych metod dotarcia do potencjalnego klienta."

Reklama w nowych pakietach jest znacząco tańsza niż kupowana bezpośrednio w wymienionych serwisach lub w liniach tematycznych.