WP świętuje 15-lecie

15 lat temu powstał portal Wirtualna Polska. Z tej okazji przygotowano specjalny serwis oraz ogłoszono konkurs dla internautów na jubileuszowe logo, które na 3 miesiące stanie się oficjalnym znakiem WP.

Pod adresemhttp://15lat.wp.pl ruszył serwis poświęcony jubileuszowi 15-lecia Wirtualnej Polski.

Wirtualna Polska jest pierwszym polskim portalem. Startowała w tym samym czasie co światowi giganci, eBay, Yahoo! czy Amazon. Piętnaście lat to ważny dla nas jubileusz i już teraz zaczynamy świętowanie - mówi Grzegorz Tomasiak, Prezes Zarządu Wirtualnej Polski. Startujemy, na dobry początek, ze specjalną witryną urodzinową, 15lat.wp.pl. Na jej stronach przypominamy, wspominamy i, co oczywiste, chwalimy się. Bo mamy czym.

W aktualizowanym na bieżąco serwisie użytkownicy znajdą swoiste "the best of" Wirtualnej Polski (artykuły, filmy, zdjęcia) ukazane w luźny i rozrywkowy sposób. Zamieszczono tu także materiały pokazujące WP "od kuchni" oraz pozdrowienia od gwiazd.

Świętowaniu 15-lecia WP towarzyszy konkurs na jubileuszowe logo Wirtualnej Polski, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody. Zwycięskie logo przez trzy miesiące prezentowane będzie na stronie głównej portalu, stając się na ten czas oficjalnym logo WP, a jego twórca otrzyma nagrody rzeczowe (laptop ACER ASPIRE ONE, konsola SONY PSP). Nagrody czekają też na laureatów drugiego i trzeciego miejsca.

Pierwszy etap konkursu wystartował już 5 lipca. Użytkownicy mogą zgłaszać swoje projekty do połowy sierpnia. Następnie zostanie wyłonionych sześć prac, z których, w drugim etapie zabawy, internauci wybiorą zwycięzcę. Szczegóły konkursu dostępne są w jubileuszowym serwisie WP.

WP gratulujemy jubileuszu i zapraszamy do rozmowy z Grzegorzem Tomasiakiem, prezesem WP