WP: społeczność turystów w Navigeo.pl

Wirtualna Polska wzbogaca swoje portfolio serwisów turystycznych o społecznościowy projekt Navigeo.pl.

Społecznościowy serwis z zakresu turystyki Navigeo po raz pierwszy (jako navigeo.net) ujrzał światło dziennie we wrześniu 2007 jako dzieło agencji Autenthika. Teraz już jako Navigeo.pl wzbogaca portfel projektów turystycznych i społecznościowych Wirtualnej Polski. Umowa kupna sfinalizowana została pod koniec 2008 r.

Na łamach navigeo.pl można opisać swą wyprawę (zarówno krótką wycieczkę rowerową jak i daleką podróż), dokładnie pokazać na mapie jej przebieg oraz zamieścić obszerną relację zdjęciową. Można również prowadzić podróżniczego bloga, dyskutować na forum, tworzyć grupy pasjonatów skupionych wokół interesującego tematu. Jak na społecznościowy serwis przystało użytkownicy mogą także komentować wyprawy, zdjęcia oraz blogowe notatki innych internautów.

Czym serwis różni się od tego sprzed 2 lat? W głównych założeniach serwis się nie zmienił - opieramy się wciąż na 3 głównych kategoriach: wyprawy, galerie i blog. Nieustannie jednak wprowadzamy zmiany dotyczące funkcjonalności, ergonomii i użyteczności - informuje Katarzyna Halicka z Zespołu Komunikacji WP.

WP: społeczność turystów w Navigeo.pl

Navigeo.pl

Chcemy, by navigeo.pl było miejscem, gdzie społeczność podróżników nie tylko opowiada o swoich wyprawach, wymienia informacjami czy zdjęciami, ale wspólnie planuje przyszłe projekty. - mówi Urszula Drukort z Zespołu Serwisów Turystycznych Wirtualnej Polski.

Źródło: http://dlaprasy.wp.pl