Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

WP: mamy już dwucyfrowe wzrosty w 2010 r. (wywiad wideo)

Podczas gdy rok 2009 r. Wirtualna Polska zakończyła niewielkim wzrostem w przychodów w porównaniu do roku poprzedniego, tak wyniki za pierwsze miesiące 2010 r. są bardzo obiecujące - zdradza nam w rozmowie Grzegorz Tomasiak, prezes WP.

150 mln zł przychodów w 2008 r. i 151 mln zł w 2009 r. - Wirtualna Polska, mimo tak nieznacznego wzrostu uplasowała się na wysokim piątym miejscu w rankingu firm internetowych Internet 2k10 opracowanym przez Internet Standard. Jest to drugie miejsce wśród portali - pierwszy Onet zakończył rok 2009 z 208 mln zł przychodów.

O komentarz tych wyników poprosiliśmy Grzegorza Tomasiaka, prezesa Wirtualnej Polski. Rozmawiamy także o strategii WP związanej z odzyskaniem utraconej drugiej pozycji wśród portali w Megapanelu PBI/Gemius, a także o tym czym jest "trzecia fala" w internecie.

Wywiad przeprowadzony został podczas konferencji Internet 2k10 Trzecia fala.