WP: kolejny serwis dla dzieci

Grajlandia.pl to nowy serwis z grami flash dla najmłodszych użytkowników internetu. Właścicielem serwisu jest Wirtualna Polska.pl

Wiele z gier na Grajlandia.pl to pozycje stworzone specjalnie dla Wirtualnej Polski - dostępne są więc wyłącznie na stronach portalu. Wszystkie ujęto w dziewięć kategorii tematycznych, m.in. gry zręcznościowe, logiczne, platformowe itp.

Gry można oceniać, a te o najwyższej punktacji pojawiają się na stronie głównej witryny

- "Dostępne gry mają różny stopień trudności, także doskonale mogą się przy nich bawić również dorośli. Z założenia Grajlandia ma być dobrą rozrywką dla całej rodziny" - dodaje Karol Grabowicz.

WP: kolejny serwis dla dzieci

Grajlandia.pl stanowi uzupełnienie dotychczasowej oferty Wirtualnej Polski skierowanej do najmłodszych internautów. Inne serwisy dla tej grupy wiekowej to strona o króliczkach, pieskach i pluszaczkach, czyli uruchomione w maju tego roku milusiaki.pl oraz serwis dzieci.wp.pl.

Miesięcznie strona dzieci.wp.pl odwiedzana jest przez ok. 333 tys. internautów (real users). Prawie 1/3 z tych osób stanowią dzieci w wieku od 7 do 14 lat (dane za Megapanel PBI Gemius, lipiec 2009).