Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Viacom razem z Yahoo

Nowy system reklamy internetowej Yahoo cieszy się coraz większym uznaniem. Firma podpisała kontrakt reklamowy z Viacom na obsługę wszystkich 33 witryn należących do koncernu medialnego.

Yahoo będzie wyłącznym dostawcą wyszukiwarki i reklam kontekstowych na takich witrynach jak mtv.com czy comedycentral.com. W przyszłości umowa może zmienić charakter na międzynarodowy, wtedy Yahoo obsługiwałoby reklamy na 140 witrynach należących do Viacom.

Yahoo będzie serwowało reklamy przy pomocy Panamy, nowego systemu, który został wprowadzony w lutym br. I jak wynika z analiz comScore przyczynił się do wzrostu liczby kliknięć w reklamy.

Sukces platformy Panama to nie jedyny powód dla którego Viacom zdecydowało się na współpracę z Yahoo. Viacom niedawno oskarżył Google o naruszenie praw autorskich w serwisie YouTube i zażądał 1 mld USD odszkodowania.