VI edycja konferencji DATA+

Jakie są najnowsze i najskuteczniejsze sposoby przetwarzania danych? W jaki sposób firmy przekuwają analitykę biznesową na sukces?

VI edycja konferencji DATA+

Wciąż zwiększa się waga zastosowania big data i business analytics w rozwoju przedsiębiorstw. Ilość produkowanych danych wzrasta co roku niemal dwukrotnie – a w ciągu ostatnich dwóch lat ilość danych generowanych przez firmy działające w Internecie wzrosła o ponad 90%. Umiejętne wykorzystanie i przetwarzanie niezliczonej ilości danych pomogło już osiągnąć sukces wielu firmom jak np. Google, Amazon, Allegro.

Jakie są najnowsze i najskuteczniejsze sposoby przetwarzania danych? W jaki sposób firmy przekuwają analitykę biznesową na sukces? O tym porozmawiamy podczas wyjątkowego spotkania, przeznaczonego zarówno dla osób odpowiedzialnych za procesy biznesowe jak i wykorzystywane w firmach technologie – konferencji Data + Big Data & Business Analytics 17 i 18 listopada w hotelu Sofitel Warsaw Victoria w Warszawie.

Podczas wydarzenia, uczestnicy poznają m.in. czego można się dowiedzieć analizując ścieżki zakupowe klientów Allegro, w jaki sposób dane w chmurze analizuje się w Google czy Amazon

jakie korzyści biznesowe osiąga Bank Zachodni WBK dzięki analizie powiązań klientów oraz czego będzie można się dowiedzieć o kliencie dzięki danym przetwarzanym przez firmy energetyczne takie jak innogy Polska i jaki będzie to miało wpływ na inne branże.

Udział w konferencji DATA + zapewnia poznanie najlepszych strategii działania - od sposobów monetyzacji danych w Avon po wykorzystywanie darmowych narzędzi do analizy danych, a także wymianę doświadczeń dotyczących efektywnego wykorzystania big data i business analytics.

Zaproszeni eksperci podczas licznych prezentacji oraz 4 interaktywnych warsztatów przedstawią Państwu jakie problemy można rozwiązywać dzięki nowoczesnym narzędziom do przetwarzania i analizy danych i w jaki sposób skutecznie zarządzać tym procesem.

Więcej o konferencji www.computerworld.pl/konferencja/data2016