Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Używane podręczniki bez licytacji

Komis internetowy Półceny.pl rozpoczął akcję „Sprzedaj niepotrzebne podręczniki”.

Promocja będzie wspomagana kampanią reklamową w serwisie studenckim Korba.pl. Celem projektu jest zachęcenie studentów do przekazywania trudno dostępnych podręczników młodszym rocznikom.

Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie komisu internetowego Półceny.pl. Dzięki niemu Internauci będą mogli sprzedać i kupić w Sieci podręczniki bez konieczności licytowania.

Sprzedaż i kupowanie za pośrednictwem komisu internetowego dostępnego pod adresem www.polceny.pl nie jest trudne. Sprzedający wpisuje ISBN książki, a opis i zdjęcie okładki zostaje automatycznie wygenerowane z bazy serwisu. Korzystanie z komisu jest całkowicie bezpłatne zarówno dla sprzedających i kupujących użytkowników.

Półceny to pierwszy komis internetowy w polskiej Sieci, w którym można sprzedawać i kupować, nowe i używane przedmioty bez licytowania. Serwis został założony w 2001 roku przez spółkę ePolonia, zaś w Internecie zaistniał w pierwszej połowie 2002 roku.