Używaj torrentów - wygraj Mitsubishi

Koncern Mitsubishi ogłosił rozpoczęcie arcyciekawego konkursu, w którym hiszpańscy internauci mogą niemalże dosłownie "pobrać z serwisów torrentowych" całkowicie realny samochód Mitsubishi Colt 2009.

Japoński koncern Mitsubishi w bardzo nietypowy i nowoczesny sposób rozpoczął kampanię promocyjną swojego najnowszego auta Mitsubishi Colt 2009.

Używaj torrentów - wygraj Mitsubishi

Organizatorzy konkursu "Bajate un Colt" rozebrali samochód Mitsubishi Colt 2009 na części i przygotowali mapę jego 30 różnych elementów. Następnie zrobili ich zdjęcia i całość umieścili w różnych miejscach Internetu związanych z sieciami p2p, głównie zaś na popularnych stronach z linkami BiTrorrent oraz eDonkey.

Pierwsza osoba, która znajdzie wszystkie 30 elementów w sieci stanie się posiadaczem samochodu Mitsubishi Colt z najnowszego rocznika. Poszczególne elementy kolekcjonuje się za pomocą specjalnego widgetu dostępnego na stronie konkursowej.

Niestety, zasięg kampanii został terytorialnie ograniczony do Hiszpanii. Konkurs jest bowiem ściśle związany z targami Barcelona Motor Show, które rozpoczynają się jutro.

Szczegóły konkursu: bajateuncoltgratis.com

Poniżej film promocyjny akcji z YouTube: