Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Usenet od IDG

Serwis IDG.pl uruchamia serwer grup dyskusyjnych, za pośrednictwem którego nasi czytelnicy mogą do woli dyskutować, zasięgać porad i wymieniać się opiniami na dowolne tematy. Korzystanie z Usenetu jest niezwykle proste - wystarczy wybrać i skonfigurować program do obsługi grup i już możecie zacząć dyskutować.

Usenet to nieprzebrane źródło informacji - ogromny, stale rosnący zbiór danych pochodzących z grup dyskusyjnych, na których setki tysięcy (miliony?) zapaleńców wymieniają się tonami informacji. Do korzystania z tych zasobów niezbędne są tzw. czytniki grup - czyli programy służące do czytania wiadomości publikowanych na grupach dyskusyjnych - ich bogaty zbiór można znaleźć w naszym serwisie.

Program taki trzeba jednak przedtem skonfigurować - aby korzystać z serwera IDG np. za pośrednictwem programu Outlook Express (instalowanym wraz z przeglądarką Internet Explorer) należy w pozycji "serwer" wpisać "nntp.idg.pl", zaznaczyć opcję "ten serwer wymaga logowania", a następnie podać login i hasło, z których korzystacie logując się do serwisu IDG.pl (uwaga: podczas rejestracji w CRU IDG.pl należy podać dane wymagane dla usługi Usenet).

Więcej informacji - w tym szczegółową instrukcję, jak korzystać z Usenetu - znajdziecie pod tym adresem: http://www.idg.pl/usenet/