Ulgowe kredyty mieszkaniowe w Money.pl

GE Bank Mieszkaniowy wprowadził swoją promocyjną ofertę kredytów mieszkaniowych zamawianych poprzez Internet na platformę Money.Direct portalu Money.pl.

Promocja kredytów mieszkaniowych GE Banku Mieszkaniowego związana jest z projektami zmian podatkowych, które przewidują zniesienie od początku 2002 r. tzw. „dużej ulgi budowlanej”. Do 31 grudnia br. klienci, którzy skontaktują się z doradca kredytowym banku i podpiszą potem umowę kredytową będą zwolnieni z opłat prowizji bankowej za udzielenie kredytu, opłat za rozpatrzenie wniosku, wycenę nieruchomości przeprowadzaną przez GE BM, składki obowiązkowego ubezpieczenia nieruchomości w pierwszym roku, jeżeli klient ubezpieczy się poprzez GE BM, oraz opłaty za wcześniejszą spłatę kredytu. Kredytobiorcy otrzymają także kupony rabatowe do 10% na zakupy w wybranych sklepach wykończenia i wyposażenia mieszkań.

Na platformie Money.DIRECT oferowane są obecnie 43 produkty finansowe. Firma prowadzi prace nad wprowadzaniem kolejnych kilkunastu pozycji – między innymi programów emerytalnych i ubezpieczeń.