Uber uruchamia w Warszawie usługę uberSELECT

uberSELECT to pierwsza usługa Ubera tego typu w Polsce. Oferta ma poszerzyć dotychczasowy wybór, a pomyślana została z myślą o osobach, które poszukują bardziej wyszukanych sposobów przemieszczania się po mieście.

W ramach uberSELECT użytkownicy będą mogli skorzystać z przejazdów świadczonych przez kierowców z najwyższą średnią ocen oraz z pojazdów o wyższym standardzie. Opcja ta uzupełnia istniejące już usługi UberPOP oraz UberNITE. Nowy produkt jest wynikiem stale rosnącego popytu na usługi Ubera w Polsce i dużego zaufania, jakim użytkownicy darzą przejazdy zamawiane za pomocą popularnej aplikacji. W samej Warszawie każdego miesiąca rejestruje się ponad 10 tysięcy nowych użytkowników, a 3,5 tysiąca kierowców w całej Polsce zgłasza co miesiąc chęć rozpoczęcia współpracy z Uberem.

Uber uruchamia w Warszawie usługę uberSELECT

Kacper Winiarczyk, dyrektor generalny Ubera w Polsce, powiedział na ten temat: „Każdego tygodnia nasi partnerzy wykonują dziesiątki tysięcy przejazdów, a tysiące osób pobiera aplikację. Dlatego cały czas chcemy się rozwijać i dostarczać użytkownikom nowe, coraz lepsze rozwiązania. UberSELECT to odpowiedź na zainteresowanie mieszkańców Warszawy usługą premium. Staramy się dostosować nasze usługi do oczekiwań użytkowników, zapewniając im jeszcze większy wybór bezpiecznych i przystępnych cenowo opcji transportowych w mieście”.

W ramach nowej usługi uberSELECT, użytkownicy zapłacą 7 zł za rozpoczęcie kursu, 1,7 zł za przejechany kilometr i 35 gr za minutę jazdy. Warto dodać, że Polska jest trzecim największym rynkiem Ubera na terenie Unii Europejskiej, po Wielkiej Brytanii oraz Francji.