Uber szuka najzdolniejszych przedsiębiorców z Polski

Uber stwarza okazję dla przedsiębiorców, aby wypromować swój pomysł na startup i zaczerpnąć wiedzy od najlepszych biznesmenów z całej Europy. Polska edycja UberPITCH odbędzie się 6 czerwca w Warszawie, jako wydarzenie towarzyszące międzynarodowej konferencji technologicznej Bitspiration

Dzięki wyzwaniu UberPITCH każdy chętny do objęcia tytułu drugiego twórcy takich polskich perełek jak Estimote, Codility czy NeuroON, będzie mógł nacisnąć przycisk w aplikacji i spróbować zamówić przejazd z jednym z najlepszych lokalnych inwestorów. Wybrani przedsiębiorcy będą mieli siedem minut, aby jak najlepiej zaprezentować swój pomysł na biznes podczas przejazdu Uberem - a następnie siedmiominutową informację zwrotną na temat swojej prezentacji.

Uber szuka najzdolniejszych przedsiębiorców z Polski

Współpracy z licznymi funduszami VC jak Atomico czy ETQ pozwala na przeprowadzenie UberPITCH w 37 miastach na terenie 21 krajów w całej Europie. Twórca najlepszego pomysłu z Polski otrzyma wsparcie oraz mentoring, dzięki którym rozwój ich przedsięwzięcia nabierze tempa. Wśród oceniających pomysły inwestorów znajdą się m.in. przedstawiciele z EQT Ventures, SpeedUp Group, AINOT i Infini oraz Google. Zainteresowani dowiedzą się wszystkich szczegółów na tej stronie.