Uber - nowe miasta i niższe ceny w cały kraju

Uber uruchamia dostępność aplikacji w Katowicach i Łodzi. W obu miastach spotkał się z ogromnym zainteresowaniem: jeszcze przed uruchomieniem aplikacji w Katowicach użytkownicy chcieli zamówić przejazdy ponad 17 tysięcy razy, a w Łodzi – blisko 16 tysięcy razy.

Dla nowych użytkowników aplikacji z Łodzi i Katowic Uber przygotował specjalny kod promocyjny UberDlaCiebie o wartości 50 zł. Po wpisaniu go w aplikację każdy nowy użytkownik będzie mógł za darmo odbyć pierwszy przejazd. Uber zwiększa dostępność aplikacji nie tylko dzięki pojawieniu się w kolejnych polskich miastach, ale też poprzez obniżenie cen przejazdów w całej Polsce w ramach specjalnej letniej promocji.

Uber - nowe miasta i niższe ceny w cały kraju

Użytkownicy zapłacą 4 zł za rozpoczęcie kursu, 1,3 zł za przejechany kilometr i 25 gr za minutę jazdy. Minimalna cena kursu to 8 zł. Promocja ma na celu zwiększenie dostępności usługi w okresie letnim, kiedy z Ubera korzysta jeszcze więcej młodych ludzi i turystów w całej Polsce. Kierowcom Uber zapewnia w tym czasie specjalne gwarancje, aby ich zarobki nie uległy zmianie. 19 maja o rozwoju Ubera w Polsce i ogłaszanej, zwiększonej dostępności opowiedzą też: gość VIII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach Pierre-Dimitri Gore-Coty, Head of Operations Uber, EMEA oraz gość konferencji InfoShare w Gdańsku Anthony le Roux, General Manager Uber, Eastern Europe.