Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Twitter coraz bardziej popularny w USA

Według badań przeprowadzonych przez Pew Internet & American Life Project, 11% dorosłych, amerykańskich internautów regularnie korzysta z serwisu Twitter.

Twitter to serwis społecznościowy umożliwiający prowadzenie mikroblogów. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Pew Internet & American Life w grudniu 2008 roku regularnie korzystało z niego 11% dorosłych, amerykańskich internautów. Dla porównania w maju liczba tego typu użytkowników kształtowała się na poziomie 6%, a w listopadzie osiągnęła 9%.

Do tej pory wydawało się, że z serwisu korzystają przede wszystkim osoby w przedziale wiekowym od 18 do 24 lat. Wyniki badań wykazały jednak, że średnia wieku użytkowników Twittera to 31 lat. W przypadku MySpace średnia kształtuje się na poziomie 27 lat, dla Facebooka osiaga wartość 26 lat, a dla LinkedIn 40 lat.

Według raportu, serwisy takie jak Twitter są coraz częściej wykorzystywane przez media i firmy do zapoznawania się z opiniami klientów lub do komunikowania się z nimi.