Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Tvnmed.pl w Grupie Onet.pl

Grupa Onet.pl przejmie od TVN i właczy w swoje struktury serwis tvnmed.pl. Ma to ułatwić m.in. wykorzystanie zgromadzonych w nim treści o tematyce medycznej i zdrowotnej w innych serwisach tematycznych Onetu.

- "Funkcjonalnosci i tresci tvnmed.pl adresowane do specjalistów z brany medycznej i do zarejestrowanych w nim lekarzy będą stanowiły uzupełnienie nowego, skierowanego do szerokiego grona odbiorców, serwisu zdrowotnego, nad którym pracujemy" - mówi Grzegorz Wójcik, Członek Zarzadu Grupy Onet.pl, odpowiedzialny za obszar Portalu.

Decyzja o włączeniu serwisu Tvnmed.pl w struktury Onetu, to konsekwencja całkowitego przeniesienia projektu do internetu, co nastapiło na poczatku bierzżcego roku