Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Tulalip - czy to sekretny serwis społecznościowy Microsoftu?

Ostatnio na stronie socl.com (której właścicielem jest Microsoft) pojawiło się coś na kształt nowego serwisu społecznościowego. Jednak serwis o nazwie Tulalip tak szybko jak się pojawił, tak szybko zniknął z sieci. Czy Microsoft coś ukrywa przed nami? Czym jest enigmatyczny projekt Tulalip?

Tulalip - czy to sekretny serwis społecznościowy Microsoftu?
Tulalip

Serwis na stronie socl.com nosił nazwę Tulalip - nazwa pochodzi od plemienia Indian żyjących w niedaleko Redmond (tam znajduje się siedziba koncernu Microsoft).

"Tutaj możesz znaleźć to, czego potrzebujesz i podzielić się tym, co wiesz łatwiej niż kiedykolwiek" - mogliśmy przeczytać na głównej stronie Tulalip.

Tulalip błyskawicznie jednak został usunięty z witryny, a zamiast niego pojawiła się poniższa informacja.

Socl.com to wewnętrzny projekt jednego z zespołów badawczych Microsoftu, który przez pomyłkę został opublikowany w internecie - odpowiedział Microsoft. Naprawdę nie planowaliśmy tego - szczerze."

Microsoft - wierzyć czy nie wierzyć - oto jest pytanie...

Szczerze, wierzycie w te zapewnienia Microsoftu? Czy jednak jest coś na rzeczy i Tulilap to faktycznie przygotowywany w tajemnicy nowy projekt społecznościowy Microsoftu? Mnie wydaje się, że to może być coś więcej niż tylko pomyłka.

Źródło: Fusible