Tulalip - czy to sekretny serwis społecznościowy Microsoftu?

Ostatnio na stronie socl.com (której właścicielem jest Microsoft) pojawiło się coś na kształt nowego serwisu społecznościowego. Jednak serwis o nazwie Tulalip tak szybko jak się pojawił, tak szybko zniknął z sieci. Czy Microsoft coś ukrywa przed nami? Czym jest enigmatyczny projekt Tulalip?

Tulalip - czy to sekretny serwis społecznościowy Microsoftu?
Tulalip

Serwis na stronie socl.com nosił nazwę Tulalip - nazwa pochodzi od plemienia Indian żyjących w niedaleko Redmond (tam znajduje się siedziba koncernu Microsoft).

"Tutaj możesz znaleźć to, czego potrzebujesz i podzielić się tym, co wiesz łatwiej niż kiedykolwiek" - mogliśmy przeczytać na głównej stronie Tulalip.

Tulalip błyskawicznie jednak został usunięty z witryny, a zamiast niego pojawiła się poniższa informacja.

Socl.com to wewnętrzny projekt jednego z zespołów badawczych Microsoftu, który przez pomyłkę został opublikowany w internecie - odpowiedział Microsoft. Naprawdę nie planowaliśmy tego - szczerze."

Microsoft - wierzyć czy nie wierzyć - oto jest pytanie...

Szczerze, wierzycie w te zapewnienia Microsoftu? Czy jednak jest coś na rzeczy i Tulilap to faktycznie przygotowywany w tajemnicy nowy projekt społecznościowy Microsoftu? Mnie wydaje się, że to może być coś więcej niż tylko pomyłka.

Źródło: Fusible