Trzecia edycja Webstarfestival

Wystartowała najnowsza edycja konkursu na najlepsze strony WWW i projekty internetowe- Webstarfestival. Prace konkursowe można zgłaszać do 27 października. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas finałowej gali 3 grudnia w Fabryce Trzciny w Warszawie.

Tegoroczne zmiany to przede wszystkim wprowadzenie nowych, specjalnych kategorii Webstar Creative. Będą wybierane m.in. najlepsza kampania marketingowa, kampania internetowa, bannery, animacje i e-mail marketing. Od tego roku przyznawana jest także nagroda Grand Webstar Creative.

- Z roku na rok zwiększa się ilość zgłoszeń. Przyczyna: polski internet gwałtownie się rozwija. Wzrasta ilość internautów oraz średni czas korzystania z internetu, powiększa się także rynek reklamy internetowej- uważa Patrycja Sass, Project Manager z MMT Management, firmy współorganizującej imprezę.

Prace oceniać będzie Akademia Internetu, w skład której wchodzi kilkadziesiąt znanych osób z branży internetowej. Strona, która otrzyma największą ilość punktów zdobędzie tytuł Strony Roku (w danej kategorii). Dwie dostaną wyróżnienia. Wybór Strony Roku zostanie dokonany spośród zwycięzców poszczególnych kategorii.

Wszystkie strony zgłoszone i przyjęte do konkursu będą także umieszczane na stronie internetowej konkursu i poddane głosowaniu internautów w poszczególnych kategoriach. Te, które otrzymają największą ilość głosów zostaną nagrodzone tytułami Webstara Internautów.

Webstarfestival jest współorganizowany przez Interactive Advertising Bureau Polska i MMT Management.

http://www.webstarfestival.pl

Zobacz także: Druga edycja Webstarfestival